Gėlių žydėjimo šventė Olandijoje

  • Trukmė: 6 d. kelionė
  • Kaina: 350 €/ asm., kai vyksta 40 asmenų.!!!

Gėlių žydėjimo šventė Olandijoje

Gėlių žydėjimo šventė Olandijoje - pažintinė kelionė į Olandiją 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.
2 diena.
Pusryčiai. Atvykstame į  Magdeburgo miestą, Vokietijos Saksonijos  – Anhalto federacinės žemės sostinę, kuris yra įsikūręs šalia srauniosios Elbės vandenų. Pabuvosime šalia įspūdingojo Magdeburgo vandens tilto, kuris yra nutiestas per Elbės upę ir garsėjantis pavadinimų kaip „laivų autostrada”. Apsilankysime žymiosiose miesto, Šv.Mauriciaujaus ir Šv. Kotrynos, katedrose. Užsuksime į garsaus architekto F. Hundertwasserio „ Žaliąją citadelę”, į pastatą, kuris itin traukia akį savo nestandartine, išskirtine architektūra.Kelionė per Vokietiją.Nakvynė viešbutyje .
3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Zaanse Schans, Amsterdamo šiaurėje esantį, etnografinį kaimą. Pažintis su Olandijos Rumšiškėmis, kuriose susipažinsite su XVII – XVIIIa. Baltos, žalios spalvos namais, ūkiniais pastatais ir malūnais. Kelionė į tipišką senovinį žvejų miestelį: Volendamą.  Atvykstame į Amsterdamą, miestą žavinti jaukiomis gatvėmis, kanalais, bei jaukiomis kavinukėmis bei daugiau nei keliais šimtais tiltų ir tiltelių! Gėlių žydėjimo šventė Olandijoje - pažintinė kelionė į Olandiją 2Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po miestą: Dam aikštė, Karalių rūmai, Naujoji katedra, Singel kanalo gėlių turgus, plaukiame laivu Amsterdamo kanalais. Esant galimybei apsilankysime žymaus menininko Van Gogo muziejuje, kuriame eksponuojama per 200 jo kūrybos paveikslų bei užsuksime į Karalių rūmus. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Keukenhofą, kuris garsėja kaip didžiausią gėlių parką Pasaulyje turintis miestas. Šį parką sezono metu skuba aplankyti šimtai tūkstančių turistų. Čia 28 ha plote žydi per 7 mln. pavasario gėlių. Šiame sode yra 10 uždarų paviljonų, 7 teminiai sodai, malūnas, 4 restoranai, daug žymių architektų skulptūrų. Daugiau kaip 100 Olandijos firmų kasmet dalyvauja apsodinant Keukenhofą pagal naujus projektus. Pasimėgavę užburiančiu vaizdu einame į Keukenhofo – gėlių paradą. Ši gėlių eisena tęsiasi apie 20 mylių, automobiliai Gėlių žydėjimo šventė Olandijoje - pažintinė kelionė į Olandiją 3rieda pasipuošę gyvų gėlių personažais, lydimi muzikantų. Sustojame Lisse ir stebime šią eiseną. Paradas vingiuoja nuo Nordvijko iki Harlemo per svogūninių gėlių auginimo kaimelius. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5 diena
. Pusryčiai. Atvykstame į Brėmeną. Mūsų laukia ekskursija po miestą pėsčiomis: pabuvosime Rotušės aikštėje, išvysime skambiose dainose apdainuotų, pasakose minimų Bremeno muzikantų skulptūrą, o į Bremeno rotušės aikštėje esantį monetų šulinį įmetę pinigėlį galime išgirsti vieno iš Bremeno muzikantų garsą! Apžiūrėsime Teisingumo paminklą, miesto katedrą, Dievo Motinos bažnyčią, Medvilnės biržą. Mūsų laukia nuostabus pasivaikščiojimas Šnoro priemiesčiu – siauriausiom buvusio žvejų kaimelio gatvelėm. Išvykstame iš Bremeno. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.
6 diena.
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Grįžimas į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:
• kelionė patogiu autobusu,
• 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• grupės vadovo – gido paslaugos,
• ekskursinė programa.

Pastabos:
• Mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 70 EUR. Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis.
• Į kainą neįskaičiuota viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.
• DĖMESIO!!! Nepamirškite į kelionę pasiimti paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančios ne trumpiau nei 3 mėnesius

Pažintinė kelionė į Olandiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed