Jaunpilis pilies paslaptys, senoji Ryga ir Gauja – pažintinė kelionė į Latviją

Jaunpilis pilies paslaptys, senoji Ryga ir Gauja-pažintinė kelionė į Latviją

Išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Cėsį,  kur susipažinsime su didžiausios Baltijos šalyse kalavijuočių statyta pilimi.  Cėsio viduramžių pilis buvo vienas iš pirmųjų mūrinių įtvirtinimų, kuriuos senojoje Latvijos teritorijoje pastatė kryžiuočiai. Laiko tėkmei atsispyręs ir išlikęs pilies pastatų ansamblis laikomas monumentaliu architektūros paminklu, atspindinčiu Livonijos periodo statybos tradicijas ir meno stilių. Atvykstame Siguldą. Keliamės lyno keliu*, apžiūrime Krimuldos ir Siguldos pilis, Gutmanio olą, sužinome Turaidės Rožės istoriją, apžiūrime XIII a. Turaidės pilį, kadaise priklausiusią Rygos vyskupui, pasivaikščiosime Dainų parke.

Kelionė į Latvijos sostinę – Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu. Ekskursija pėsčiomis: Domo katedra ir aikštė, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas Rygos senamiesčio kiemeliuose.

Pažintinė kelionė į Latviją. Alyvų žydėjimo šventė 2

Vykstame į Jaunpilį, kur mūsų laukia teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai autentiška pilis, kurios šeimininkas vienuolis papasakos daug baisių ir šmaikščių istorijų. O jei vienuoliui patiksite, gali būti, kad tapsite ne mažiau svarbiais riteriais nei pats pilies šeimininkas! Ir ne tik įšventins Jus į riterių luomą, bet ir pavaišins viduramžių pietumis*, kuriuos, įdomumo dėlei, teks valgyti tik rankomis! Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Kelionės kaina: 28 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į  kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Gidas – kelionės vadovas;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu ~25 Eur/asm;

Latvija su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed