Kalėdinės kėlionės 2018 m.

Kalėdinės kėlionės 2018 m.

,,Didieji Kinijos žibintai’’ Pakruojo dvare (1 dienos kelionė) nuo 25 €

Lankysime Taujėnų dvarą, susipažinsime sudvaro istorija, atsigersime rytinės kavos, skanausime pyragą*. Keliausime Pakruojo link, kur mūsų lauks įspūdingas renginys – šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai*. Grožėsimės teminėmis šviesos instaliacijomis iš specialiai Kinijoje sukurtų kelių šimtų milžiniškų šilko žibintų. Mūsų lauks teatralizuoti Lietuvos ir Kinijos aktorių pasirodymai, Kinijos menininkų ir amatininkų dirbtuvės, rytų virtuvės skoniai bei šventinė mugė.

Nuo Lapkričio 24 d. iki Sausio 6 d. kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį bei Gruodžio 25 – 26 dienomis.

Svečiuose Kalėdinėje Rygoje (1 dienos kelionė) nuo 25 €

Kelionė į Latvijos sostinę – Rygą. Pažintinė ekskursija pesčiomis Rygos senamiestyje. Laisvas laikas Rygos kiemeliuose, kuriuose verda kalėdinis šurmulys… Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Domo  aikštės kalėdinėje mugėje galėsite nusipirkti amatininkų ir tautodailininkų sukurtų kalėdinių dovanėlių: medinių žaislų, raštuotų pirštinių, eglutės papuošalų…Kiekvienas galės sau išsirinkti kalėdines dovanėles. Paragausite kalėdinių skanėstų: tradicinių latviškų sausainių piparkukų, riešutų, karšto vyno, keptų dešrelių ant dūmo. Vakarop, siūlome apsilankyti Latvijos nacionaliniame operos ir baleto teatre*. https://www.opera.lv

Kalėdinė mugė Rygoje vyksta nuo gruodžio 1 d. iki sausio 6 d.

Rygos Kalėdinių eglučių ekspozicijos nuo gruodžio 7d. iki sausio 13 d.

Bilietai į operą/baletą pagal pasirinkto renginio datas ir bilietų prieinamumą.

Kalėdinė Baltarusija - Beloveža giria (1 dienos kelionė) nuo 28 €

Vykstame į Belovežo girios nacionalinį parką Baltarusijoje. Jūsų laukia pasakiška viešnagė Senelio Šalčio rezidencijoje*. Senelio valdos užima net 15 hektarų plotą. Čia aplankysite Senelio Šalčio muziejų, pamatysite iš medžio išdrožinėtas pasakų personažų skulptūras, Snieguolės namelį, stebuklingą šulinį, įspūdingą 40 metrų aukščio Kalėdinę eglę, žaliuojančią jau 120 metų. Laisvu laiku galėsite paskanauti karštų blynų ir arbatos su medumi, nusipirkti dovanėlių, suvenyrų. Gamtos muziejaus*salėse pamatysite Belovežo girioje kažkada gyvenusias  gyvūnų rūšis, girios vaizdus  įvairiais metų laikais, apžiūrėsite ekspoziciją, atkuriančią miško gyvūnų gyvenimą, o laukinių žvėrių voljeruose* pamatysite gyvus senuosius girios šeimininkus stumbrus, tauriuosius elnius ir daug kitų žvėrėlių.

Kalėdinė Baltarusija - Gardinas (1 dienos kelionė) nuo 28 €

Vykstame į abipus Nemuno išsidėsčiusį, buvusį karališką miestą – Gardiną. Apžiūrėsime jo senamiestį, o laisvo laiko metu turėsime puikią galimybę nusipirkti lauktuvių, po ko mūsų laukia atgaiva akiai ir skrandžiui – šalia Gardino įsikūręs pramogų ir turizmo objektas „Korobčicy. Korobčycy – tai savotiškas stilizuotas XIX amžiaus dvaras, įrengtas tikrai prabangiai, skoningai ir su užmoju. Čia galima pasivažinėti arklių traukiamais vežimais, pajodinėti žirgais, pasigrožėti aplinka: tvenkiniais, elniais, šernais, egzotiškais paukščiais. Čia Jūsų lauks teatralizuota programa “Tikra Kalėdų Senelio istorija”*.Esant pageidavimui, galima ir skaniai pavalgyti*.

Turizmo objektas“Korobčicy“ priėma: gruodžio 22-30 dienomis; sausio 1-7 dienomis; sausio 11-13 dienomis;

Kalėdinis Talinas ir Rygos eglutės (2 dienų kelionė) nuo 75 €

Kelionė per Latviją, Estiją. Pažintis su viduramžišku Hanzos architektūros Talinosenamiesčiu. Laisvas laikas Talino kalėdinėje mugėje. Talino Kalėdų mugėje tradiciškai prekiaujama liaudies meistrų darbiais, kurių nėra įprastose parduotuvėse. Lankytojai čia gali įsigyti kalėdinių papuošalų ir rankdarbių, kurie puikiai tinka šventinėms dovanoms. Vietos kepėjai ir virėjai mugėje siūlo tradicinių estiškų patiekalų – nuo juodos kraujinės dešros ir raugintų kopūstų iki imbierinių meduolių ir sausainių su sielą ir kūną sušildančiais kalėdiniais gėrimais.Tęsiame kelionę į Latvijos sostinę – Rygą.Pažintinė ekskursija pesčiomis Rygos senamiestyje. Laisvas laikas Rygos kiemeliuose, kuriuose verda kalėdinis šurmulys… Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Domo  aikštės kalėdinėje mugėje galėsite nusipirkti amatininkų ir tautodailininkų sukurtų kalėdinių dovanėlių: medinių žaislų, raštuotų pirštinių, eglutės papuošalų…Kiekvienas galės sau išsirinkti kalėdines dovanėles. Paragausite kalėdinių skanėstų: tradicinių latviškų sausainių piparkukų, riešutų, karšto vyno, keptų dešrelių ant dūmo.

Kalėdinė mugė Rygoje vyksta nuo gruodžio 1 d. iki sausio 6 d.

Rygos Kalėdinių eglučių ekspozicijos nuo gruodžio 7d. iki sausio 13 d.

Kalėdinė mugė Taline vyksta nuo lapkričio 16 d. iki sausio 7 d.

Varšuva - Kalėdinės mugės šurmulys(2 dienų kelionė) nuo 75 €

Išvykstame iš Lietuvos į Lenkiją. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senami­estį: Karalių pilis* – buvusios Lenkijos karalystės simbolis, Pilies aikštė su karaliaus Žygimanto IIIVazos kolona, Šv.Jono krikš­tytojo katedra, Senoji turgaus aikštė su miesto simboliu Undinėlės skulptūra, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas, paminklai mažajam Varšuvos gynėjui, garsusis Karališkasis traktas, viena pagrindinių senojo miesto gatvių, kuria einant atsiveria vaizdai į Prezidentūrą, Universitetą, Mokslų Akademiją. Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidota žymaus lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno širdis, konservatorija, kurioje mokėsi M.K.Čiurlionis.Esant galimybei, pasikėlimas į Mokslų akademijos apžvalgos aikštelę, *miesto panorama iš paukščio skrydžio.Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po kalėdiškai pasipuošusį miestą ir šurmuliuojančioje Kalėdinėje mugėje,  įsigyti originalių nebrangių dovanų. Kalėdinės mugės Varšuvoje – tai tikra miesto puošmena ir puiki žiemos pramoga.

Kalėdinė mugė Varšuvoje vyksta nuo lapkričio 23 d. iki sausio 6 d.

 Artėjančių švenčių šurmulys Gdanske (2 dienų kelionė) nuo 85 €

Išvykstame iš Lietuvos į Lenkiją. Pažintis su nuostabiuoju Gdansku: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlik­usios pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontanas, liudijantis miesto ryšį su jūra, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Keliaujame į Malborką*– viduramžių pilį, įrašytą į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, gyveno Vytautas Didysis.Apsilankysime Gdanske šurmuliuojančioje Kalėdinėje mugėje: šventinis karštas vynas, keptos anyžinės žvaigždutės, riestainių virtinės, šimtai prekystalių su rankų darbo prekėmis, užkandžių ir gaiviųjų gėrimų krautuvėlės, muzika ir šypsenos – puiki proga rasti kalėdinių dovanų ir pasidžiaugti šventiniu reginiu!

Kalėdinė mugė Gdanske vyksta nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 23 d.


Kalėdinės kelionės su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Kalėdinės kelionės, šventinės kelionės, kelionės moksleiviams, pažintinės kelionės, pigios kelionės

Spausdinti

Comments are closed