Kelionės po Lietuvą. Lietuvos pajūrio regionas

  • Trukmė: 2 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Lietuvos pajūrio regionas – kelionės po Lietuvą

Kelionės po Lietuvą - Lietuvos pajūrio regionas. Kretinga, Mosedis, Palanga 1Pakeliui į žavų Lietuvos pajūrį sustosime Baubliuose. Sužinosime, kodėl baubdavo ąžuolai ir aplankysime pirmąjį Lietuvos muziejų.

Toliau apsilankysime Pajūrio regioniniame parke esančiame Olandų kepurės kraštovaizdžio draustinyje. Ledynas, atsitraukdamas suformavo moreninį gūbrį, kurio aukščiausia viršūnė pajūryje vadinama Olandų kepurės kalnu. Čia į jūrą žvelgsite nuo 20 metrų aukščio skardžio.

Karklėje sužinosime apie gintaro atsiradimą bei jo savybes, susipažinsime su originalia gido gintaro kolekcija. Jums bus atskleisti gintaro gaudymo, bei rinkimo ypatumai. Drąsiausieji galės graibštu išbandyti savo jėgas Kelionės po Lietuvą - Lietuvos pajūrio regionas. Kretinga, Mosedis, Palanga 2jūros bangose. Vykstame į Palangą. Pasivaikščiosime po miestą, sužinosime, kad pagal vietos žmonių aiškinimus, vardas galėjęs kilti nuo Langos upelio vardo – esą šiuo vardu seniau vadinęsi Rąžės upelis. Padavimai nusako, esą senovėje žvejai savo trobeles statėsi prie pačios jūros, kuri audros metu skalaudavusi net palanges. Dar kiti vardą kildina iš to, kad Palanga nuo seniausiųjų laikų buvo Lietuvos langas į jūrą. Nakvynė Palangoje. Keliausime Kretingos link. Tai vienas seniausių vakarų Lietuvos miestų, įsikūręs prie Akmenos upės, kuriame puikuojasi Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčia (pastatyta 1617 m.), Tiškevičių dvaro rūmai (jame yra įkurtas Kretingos muziejus) ir parkas.

Yra kur akį paganyti keliaujant pro Salantus, kur vaizdingomis kilpomis miestelį supa Salanto upė. Sako, kad senieji Kelionės po Lietuvą - Lietuvos pajūrio regionas. Kretinga, Mosedis, Palanga 3salantiškiai nežemaitiškai atviri – užkalbinus, papasakos apie amžiams prigulusius garsius žmones „ilgosios“ gatvės gale esančiose kapinaitėse – apie kelias akmentašių Orvydų kartas. Orvydų sodyboje kiekvienas savo tikėjimą gali atrasti, išminties iš prakalbintų akmenų pasisemti.

Užsuksime į Mosėdį, kuris prieš šimtmečius garsėjo pilimi, vėliau vyskupo dvaru, o šiandien traukia smalsuolius Vaclovo Into įkurtu unikaliu akmenų muziejumi.Vėlai vakare grįžimas namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu;

Nakvynė viešbutyje;

Kelionės vadovo paslaugos;

Ekskursinė programa;

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Mokami objektai;

Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis

Pažintinė kelionė po Lietuvą kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed