Kelionės po Lietuvą. Vidurio Lietuva

  • Plunksnuotieji Kėdainiai.
  • Rumšiškės.
  • Ką siūlo Kaunas Tau ir Man?
  • Panemunės kalvos ir pilys.

Kelionės po Lietuvą. Vidurio Lietuva

Kelionės po Lietuvą. Vidurio Lietuva 1Nepamirštami Kėdainiai. Miestas garsėja ne tik istoriškai svarbiu, vertingu senamiesčiu, savo istoriją pradėjusiu dar 1372-aisiais, bet ir puikiu kulinariniu bei kultūriniu paveldu, traukiančiu ne vieną smalsuolį! Šalia esantys Pelėdnagiai nukels į Pelėdų karalystę, kur kraują kaitina žaidimai, viktorinos ir pažintis su vienais įdomiausių paukščių – pelėdomis.

Nuo 15 Eur

Rumšiškės. Tai unikalus muziejus – visa Lietuva – po atviru dangumi! Vienoje vietoje visi etniniai regionai: Dzūkija, Suvalkija, Aukštaitija ir Žemaitija. Čia sužinosite viską apie tai, kaip rengėsi, ką valgė, kokius darbus dirbo ir net kokiose trobose ir pirkiose gyveno mūsų senoliai. Ir čia tik pradžia, tad kviečiame apsilankyti!

Galimos edukacinės programos Rumšiškėse: Kūdikystė ir vaikystė senojoje pirkioje; Kai jaunas buvau, jaunimėlin ėjau…; Pamoka pas daraktorę; Atpažink medį, susipažink su medinių trobesių puošyba ir kt. Adventas: Advento vainikas; Šventinių meduolių gamyba ir puošyba; Atvažiavo Kalėda.

Kelionės po Lietuvą. Vidurio Lietuva 2Ką siūlo Kaunas Tau ir Man? Pažintis su gotikine aura spinduliuojančiu senamiesčiu: Kauno pilis, Santakos parkas ir paminklas popiežiui Jonui Pauliui II, seniausia mieste – Šv. Jurgio bažnyčia, „baltoji gulbė“– Rotušė, katedra, Hanzos pirklių sandėliai, tiesa, apgriuvę, bet žavūs, Perkūno namas, Saulės laikrodis, tauri Vytauto Didžiojo bažnytėlė ant Nemuno kranto, žavinga Kauno panorama nuo Aleksoto kalno! Laisvės alėja – raktas į muziejinį Kauną. Pažaislio kamaldulių vienuolyno ansamblis. M. K. Čiurlionio dailės muziejus. Velnių muziejus. Tado Ivanausko zoologijos muziejus. Zoologojos sodas. Žaliakalnio ir Aleksoto funikulieriai. Prisikėlimo bažnyčia ir Kauno panorama.

Nuo 15 Eur

Kelionės po Lietuvą. Vidurio Lietuva 3Panemunės kalvos ir pilys. Raudondvaris. Seredžius. Veliuona. Raudonė. Vytėnai. Didikų, grafų ir LDK kunigaikščių kelias gali papasakoti daug – pradedant nuo kovų su kryžiuočiais, baigiant meilės ir intrigų kupinomis istorijomis!

Nuo 16 Eur

Galimos edukacinės programos Kaune: Žmogus turėtų būti aklas tam, kas jį apakina, tada jis galės matyti (V. Kandinskis); Kelionė į Egiptą; Kaip mylėjo senovės graikai; Linksmybės pagal graikus; Laiko mašina (pradinukams); Auksinis drakonas (pažintis su Tolimųjų Rytų šalimis); Medžiai – tai žemės troškimas pasiekti dangų (2-5 kl. mokiniams); Gyvybės medis: ir žemė, ir dangus; Atominis bunkeris, muziejus. Adventas: Po angelo sparnu; Su plunksna prie spingsulės; Kamalduliai; Edukacinė žvakių liejimo pamoka Ekožvakės.

Edukacija Kaune III klasių gimnazistams ir ne tikBaroko epochos žmogaus ir pasaulio prieštaringumas; Baroko epochą reprezentuojančios asmenybės; Jėzuitai Lietuvoje: rūpinimasis valstybės kultūra; Motiejus Sarbievijus. Lyrika; Mykolas Kazimieras Pacas. Testamentas.

Panevėžio krašto lobiai. Stiklo fabrikėlis. Panevėžio kraštotyros muziejus. Pašilių stumbrynas ir gausybė neišdildomų įspūdžių.

Nuo 15 Eur

Galimos edukacijos Panevėžyje: Mano profesija – muziejininkas; Siūlai, siūlai, susivykit; Lietuvybės terapija; Lietuvos tremtiniai – pasmerktieji negrįžti; Partizano dienoraštis; Istorija, kuria didžiuojamės (Lietuvos valstybinėms šventėms skirtos edukacijos); Aukštaičių rateliai ir žaidimai; Nuo piemenėlio iki muzikantėlio; Jaunojo tyrinėtojo kelias; Augmenijos ir žmogaus bendrystė; Drugelio kelionė po pasaulį; Išgirsk miško pasaką; Vaistingieji žolynai; Bitelės istorija; Rankų darbo popierius. Adventas: Saulėgrįžos ratu (Vėlinės, Kalėdos, Užgavėnių blynai…);

Pažintinė kelionė po Lietuvą kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed