Kroatija – 9 dienų pažintinė kelionė autobusu

  • Trukmė: 9 d. kelionė
  • Kaina: 350 €/asm

Kroatija – 9 dienų pažintinė kelionė autobusu

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 12 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Slovakiją. Dieną sustojimas Budapešte*. Trumpa pažintis su miestu: Pešto ir Budos rajonai, kuriuos skiria Dunojaus upė.  Apžiūrėsite Didvyrių aikštę su Vengrijos karalių ir valdovų skulptūromis, Katedrą, Vaidahunjat pilį Varašliget parke bei Dunojaus pakrantėje stovinčius nepaprasto grožio Parlamento rūmus. Budos rajone apžiūrėsime gotišką šv. Matjošo bažnyčią, pasigrožėsime miesto panorama nuo Gelerto kalno. Po miesto apžiūros kelionė link Kroatijos palei Balatono ežerą. Nakvynė viešbutyje Vengrijoje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 23 diena. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją.  Apsilankymas Plitvicės ežerų nacionaliname parke*, kuris pripažįstamas vienu gražiausių Europoje, įtrauktas į UNESCO sąrašą, kaip pasaulinės reikšmės gamtos paminklas. Jo fenomenas – 16 nedidelių ežerų, tarp savęs sujungtų kriokliais. Bukų, spygliuočių miškai, daugybė paukščių ir žvėrių šiame ežerų krašte palieka neišdildomą įspūdį. Kelionė link Adrijos jūros, grožintis kalnų vaizdais. Atvykstame į Starigrad Paklenicą. Nakvynė privačiame sektoriuje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 34 diena. Pusryčiai.  Pageidaujantiems siūlome nepakartojamą išvyką visureigiais* po Velebito kalnų masyvą, kur galėsite ne tik pasivažinėti, bet ir pasivaikščioti kalnų takais ir atsigaivinti kalnų upių kriokliuose, grožėdamiesi įspūdinga jūros, salų ir kalnų panorama. Arba plaukiame keltu į Kornati salų nacionalinį parką* – Adrijos jūros perlą, kuriame net 147 salos, salelės ir uolos! Smalsiesiems čia būtina pasivaišinti nacionaliniais Kroatijos gėrimais bei gardžia kepta žuvimi. Maudynės ežere. Nakvynė privačiame sektoriuje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 45 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į Veneciją*. Plaukimas laivu. Venecija – miestas šiaurės rytų  Italijoje, Venecijos įlankos sudarytoje lagūnoje, išsidėstęs salelėse. Venecija žymi visame pasaulyje dėl savo kanalų. Ji pastatyta ant žemų, dumblinų Adrijos jūros vandenų, kurie reguliariai patvinsta. Miestas turi 118 salelių ir apie 150 kanalų! Salos, ant kurių stovi miestas, yra sujungtos apie 400 tiltų. Senamiestyje tiltai naudojami kaip keliai, o visas transportas yra ant vandens arba ant kojų. Pamatysime šv.Morkaus baziliką ir aikštę, “Atodūsių” tiltą, Dožų rūmus papuoštus XVI a. Venecijos dailininkų šedevrais. Laisvas laikas arba ekskursija į Dožų rūmus* – galios centrą, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija! Pavakare išplaukiame link Kroatijos Porečo uosto. Nakvynė privačiame sektoriuje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 66 diena. Pusryčiai. Pakeliui į Makarską siūlome apsilankyti vynų degustacijoje*.Atvykstame apie pietus į Makarską, susipažįstame su Makarskos kurortu: uosto promenada ir žavinga vešlių palmių alėja, miesto centre – painių ir vaizdingų gatvelių labirintas bei Kačičiaus aikštė, senasis turgus ir XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, turistus viliojantis turtingiausia pasaulyje kriauklių kolekcija. Pageidaujantys gali aplankyti tūkstančiais žvakučių švytintį vietinį Lurdą – Mergelės Marijos apsireiškimo vietą. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje Makarskoje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 87 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba išvyka į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką* kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Senamiesčio didingumą sustiprina miesto gynybinė siena, nuo kurios grožėsimės nepakartojama miesto panorama. Senamiestyje išvysime: gynybines sienas ir fortus, koloną Rolandui – teisingumo ir garbės gynėjui, Placos gatvę, Onufrijaus šaltinį, subtilaus grožio bažnyčias, įmantrias ir paprastas miesto aikštes. Nakvynė viešbutyje Makarskoje.

Kroatija - 9 dienų pažintinė kelionė autobusu su poilsiu prie jūros 98 diena. Pusryčiai. Išvyką į Trogirą*. Trogiras žavingas tuo, kad čia vis dar dvelkia viduramžiais. Bet kartu ir neįprastas, mat įsikūręs nedidukėje saloje, į kurią patenkama mažyčiu tiltuku. Dėlto pelnytai dar vadinamas „Venecijos miniatiūra“ su ne mažiau nuostabiu senamiesčiu.  Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Tautos. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

9 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare/naktį sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina: 350/asm.

Į kainą įskaičiuota:

Kelionė komfortabiliu autobusu;

5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

3 nakvynės privačiame sektoriuje su pusryčiais;

grupės vadovo paslaugos;

ekskursija Budapešte;

Plitvicės ežerų nacionalinis parkas;

Ekskursija Trogire;

Į kainą neįskaičiuota:

Kelionės draudimas;

Ekskursija Budapešte 5 Eur/asm.

Išvyka į Plitvicės ežerų nacionalinį parką ~ 26 Eur/asm.

Kurorto mokestis 3 Eur/asm.(3 – 7d.);

Oro kondicionierius (kambariui) 30 Eur/asm.;

Kornati salų nacionalinis parkas ~ 38 Eur/asm. (susidarius ne mažesnei nei 20 asmenų grupei);

Ekskursija visureigiais ~ 55 Eur/asm. (susidarius ne mažesnei nei 20 asmenų grupei);

Ekskursija į Veneciją ~ 100 Eur/asm. (susidarius ne mažesnei nei 20 asmenų grupei);

Ekskursija į Dožų rūmus ~ 35 Eur/asm.

Vyno degustacija (5 rūšys vyno, vytintas kumpis, duona, alyvuogės) – 10 Eur/asm.(susidarius ne mažesnei nei 20 asmenų grupei);

Išvyka į Dubrovniką ~ 25 Eur/asm. (susidarius ne mažesnei nei 20 asmenų grupei);

Ekskursija Trogire ~ 10 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos;

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Kroatiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed