Krokuvos miesto žavesys ir užburianti kalnų ramybė – pažintinė kelionė į Lenkiją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 148 €

Krokuvos miesto žavesys ir užburianti kalnų ramybė – pažintinė kelionė į Lenkiją

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Lankome Čenstakavos vienuolyną* – didžiausią piligrimystės centrą Lenkijoje. Tai pats turtingiausias Lenkijos vienuolynas, garsėjantis stebuklingu Juodosios madonos paveikslu. Vakarop atvykstame į Veličką. Lankome įspūdingasias Veličkos druskų kasyklas,* vienas seniausių Europoje. Tuneliai čia nusitęsę kone 300 km, o giliausia vieta – 327 m! Druskų prisodrintas oras, klaidūs požeminiai labirintai bei žmonių kruopštumas nepaliks abejingų Veličkos lankytojų! Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Visos dienos išvyka į žavų miestelį, įsikūrusį pačioje Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę.  Atvykus, pasivaikščiojimas seniausia kurorto gatve – Kocelnia, kuri puikiai perteikia vietinių gyventojų folklorą ir tradicijas. Keltuvu* pakilsime į Gubaluvkos kalną, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama.   Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į didingąją Krokuvą. Trumpa ekskursija senamiestyje: paminklas Žalgirio mūšiui, Barbakanas, Florijono vartai, Krokuvos miesto gynybinių sienų liekanos, Rotušė, Turgaus aikštė, Šv. Marijos Mergelės bažnyčia, Krokuvos universitetas, Vavelio katedra*, kurioje karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai. Katedros kriptos – daugelio jų panteonas. Taip pat pakilsime į Žygimanto varpinę, kad išvystume ir paliestume XVI a. menantį varpą, kurį gali išjudinti 10-12 vyrų! Po pietų išvykstame Lietuvos link. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 148 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu ~35 Eur/asm;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Lenkiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

 

Spausdinti

Comments are closed