Latvijos dvarų ir pilių pavilioti – pažintinė kelionė į Latviją

  • Trukmė: 2 d. kelionė
  • Kaina: 93 €

 Latvijos dvarų ir pilių pavilioti – pažintinė kelionė į Latviją

1 diena Keliaujame į kaimyninę Latviją. Lankomės nuostabaus grožio XVIII a. Kuršo hercogo statytoje vasaros rezidencijoje Rundalėje*, kurią projektavo garsusis architektas Francesco Bartolomeo Rastrelli. Rūmai žavi ne tik nuostabiai suprojektuotu sodu, bet ir sentimentaliomis meilės istorijomis.

Vykstame į Cėsį,  kur susipažinsime su didžiausios Baltijos šalyse kalavijuočių statyta pilimi.  Cėsio viduramžių pilis buvo vienas iš pirmųjų mūrinių įtvirtinimų, kuriuos senojoje Latvijos teritorijoje pastatė kryžiuočiai. Laiko tėkmei atsispyręs ir išlikęs pilies pastatų ansamblis laikomas monumentaliu architektūros paminklu, atspindinčiu Livonijos periodo statybos tradicijas ir meno stilių. Atvykstame Siguldą. Keliamės lyno keliu*, apžiūrime Krimuldos ir Siguldos pilis, Gutmanio olą, sužinome Turaidės Rožės istoriją, apžiūrime XIII a. Turaidės pilį, kadaise priklausiusią Rygos vyskupui, pasivaikščiosime Dainų parke. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Aplankome Ventspilio Livonijos ordino pilį* – seniausią Latvijos viduramžių tvirtovę. Joje įrengtas Ventspilio muziejus, kuris yra pripažintas vienu iš moderniausių Baltijos šalyse. Pažintis su Ventspiliu.  Tai vienas iš gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų. Ne veltui miestas vadinamas gėlių ir fontanų sostine.  Išskirtinį miesto įvaizdį pabrėžia rūpestingai grįstos gatvės ir Latvijos geriausių  skulptorių bei menininkų skulptūros.  Miestas kiekvienam gali pasiūlyti kažką ypatingo – kiekvienam savas Ventspilis. Apžvalginė ekskursija po senamiestį, garsi Uosto gatvės promenada iki švyturio.

Pažintinė kelionė į Latviją. Viduramžiškas Jaunpilis, Latvijos sostinė bei Jūrmalos kurortas 3Vykstame į Jaunpilį, kur mūsų laukia teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai autentiška pilis, kurios šeimininkas vienuolis papasakos daug baisių ir šmaikščių istorijų. O jei vienuoliui patiksite, gali būti, kad tapsite ne mažiau svarbiais riteriais nei pats pilies šeimininkas! Ir ne tik įšventins Jus į riterių luomą, bet ir pavaišins viduramžių pietumis*, kuriuos, įdomumo dėlei, teks valgyti tik rankomis! Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 93 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu ~30 Eur/asm;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Latviją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed