Naktis karpių dvare – pažintinė kelionė Lietuvoje

Naktis karpių dvare – pažintinė kelionė po Lietuvą

Vyksime į Kėdainius. Ekskursija po Kėdainių senamiestį. Apie 300 metų Kėdainiai priklausė kunigaikščiams Radviloms, vienai galingiausių ir įtakingiausių LDK didikų giminių. XVII a. tai buvo vienas protestantų religinių ir kultūros centrų, o Radvilų suteiktos ekonominės ir religinės laisvės viliojo į Kėdainius svetimšalius pirklius ir amatininkus. Senamiestis. XVII a. Rotušė. XVIII a. žydų sinagogos. Paminklas Jonušui Radvilai. XVII a. Šviesioji gimnazija. XVIII a. karmelitų bažnyčia.

Keliausime į nepakartojamą kelionę po naktinį Karpių dvarą*. Pusantros valandos trukmės ekskursijos metu Jūs turėsite unikalią galimybę prisiliesti prie nematomos, neapčiuopiamos keturių šimtų metų senumo istorijos. Paslaptingasis dvaro šeimininkas Jums parodys pačius šiurpiausius sodybos kampelius bei papasakos neužmirštamų ir anaiptol ne silpnų nervų žmonėms skirtų istorijų.

Kelionės kaina: 25eur/ asm. esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Lankomų objektų kainos yra tikslinamos atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

  1. Pažintinė programa „Naktis Karpių dvare“ organizuojama tik tamsiuoju paros metu. Programos dalyviai turi turėti prožektorius, avėti patogią, neperšlampančią avalinę bei dėvėti šiltus rūbus. Ši programa rekomenduojama ne jaunesniems kaip 13 metų asmenims. Griežtai negalima kalbėtis – ekskusija nutraukiama.
  2. Norintiems galima užsakyti vakarienę Kėdainiuose (žydų kulinarinis paveldas). Kaina apie 10 eurų. Jei ne – bus laiko pavalgyti individualiai.

Pažintinė kelionė po Lietuvą su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed