Pažintinė kelionė. Baltųjų naktų miestas – Sankt Peterburgas

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: nuo 260 €/asm

Baltųjų naktų miestas – Sankt Peterburgas – pažintinė kelionė

Pažintinė kelionė. Baltųjų naktų miestas - Sankt Peterburgas 11 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą autobusu: Nevskio prospektas, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, su aukščiausia pasaulyje Aleksandro kolona, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, kurią puošia nuostabus paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vienas didžiausių pasaulio soborų – *Isakijaus soboras – nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Laisvas laikas. Grupės pageidavimu **plaukimas laivu Nevos upe ir Peterburgo kanalais. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė. Baltųjų naktų miestas - Sankt Peterburgas 23 diena. Pusryčiai. Ekskursijos po Sankt Peterburgą tęsinys: Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su didžiaisiais Egipto sfinksais, Aurora, Petropavlovsko *tvirtovė ir jos architektūrinis ansamblis: Šv.Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti visi Rusijos carai pradedant Petru Didžiuoju, kalėjimas. Po pietų lankome *Jekaterinos rūmus Puškine. Tai įspūdingi XVIIIa. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas „Gintaro kambarys”. Laisvas laikas. Grįžimas į Peterburgą. Esant galimybei – Nevos upės tiltų pakėlimo stebėjimas. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė. Baltųjų naktų miestas - Sankt Peterburgas 34 diena. Pusryčiai. Iš ryto išvyka į rusų Versalį – *Peterhofą – carų vasaros rezidenciją. Tai nuostabus XVIIIa. architektūros ansamblis ir parkas ant Suomių įlankos kranto, garsus savo rūmais, fontanų alėja ir kaskadų terasa. Po pietų grįžimas į Sankt Peterburgą *laivu Suomių įlanka (esant galimybei). Ekskursija į *Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai – Rusijos carų rezidencija, įspūdingas XVIIIa. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Laisvas laikas, kurio metu grupės pageidavimu keistenybių muziejaus – **Kunstkameros lankymas. Išvykimas iš Sankt Peterburgo. Kelionė per Rusiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės data: pagal pageidavimą

Kelionės kaina: nuo 260 eur/ asm. esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje*

Kelionės kaina: nuo 300 eur/ asm. esant ne mažiau nei 30 asmenų grupėje*

 Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, 4 naktys viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo – gido paslaugos, vietinio rusiškai kalbančio gido Sankt Peterburge paslaugos, ekskursinė programa, dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

Kelionės draudimas (būtinas forminant viza) ir viza ~ 75 Eur/1asmeniui. Mokami objektai * ~ 100 Eur/1 asmeniui.

Pastabos:

Būtinas LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams).  Dokumentai vizai gauti atiduodami įforminimui likus ne mažiau nei 2 savaitės iki išvykimo.

 * Kelionės kaina gali keistis esant papildomiems pageidavimas apgyvendimui Sankt Peterburgo mieste. “Baltųjų naktų” laikotarpiu apgyvendinimo kainos yra itin aukštos. Daugiau Informacijos teirautis biure.

Pažintinė kelionė į Rusiją su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Comments are closed