Pažintinė kelionė į Čekiją. Moravijos slėnių paslaptys

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 145 €/asm

Moravijos slėnių paslaptys – Pažintinė kelionė į Čekiją

Pažintinė kelionė į Čekiją. Moravijos slėnių paslaptys1 diena. Ryte išvykstame iš Alytaus. Kelionė per kaimynines Lenkijos ir Čekijos valstybes, susipažįstant su šių šalių istorija ir tradicijomis. Pavakare atvykstame į Moravijos sostinę – Brno.  Miesto centras ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Aplankome buvusio turgaus aikštę su Parnaso fontanu. Vienas gražiausių senamiesčio pastatų – vėlyvosios gotikos stiliaus Rotušė. Laisvas laikas. Esant galimybei, siūloma tradicinė moraviška vakarienė*. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Moravijos nacionalinį parką, garsėjantį požeminiais karstiniais reiškiniais. Parke yra apie 1100 urvų ir tarpeklių. Aplankome Punkvos ir Balcarkos* stalaktitų ir stalagmitų urvus. Specialiu keltuvu* pasiekiame Macochos bedugnę. Aplankome Kromeržižo miestelį, garsėjantį savo neįkainuojamu istorijos palikimu, meno lobynais. Pažintinė kelionė į Čekiją. Moravijos slėnių paslaptys 2Čia aplankysime ankstyvojo baroko stiliaus pilį*, buvusią arkivyskupo rezidenciją, kurioje yra surinkta geriausia ir vertingiausia paveikslų kolekcija Europoje, apžiūrime nuostabias sales – Caro, Sosto, Medžioklės trofėjų; kai kurias jų puošia nuostabūs Venecijos stiklo sietynai, vasaros sodą, vyno rūsį, kur bus galima paskanauti keleto rūšių vietos vyno*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Tęsiame kelionę į Olomoucą – istorinę Moravijos sostinę. Tai miestas Čekijos rytinėje dalyje, žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Pažintis su senamiesčiu: Šv. Trejybės kolona, gotikinė XIV a. bažnyčia, kur ilsisi karaliaus Vaclavo III palaikai, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją ir Lenkiją link Lietuvos. Vėlai vakare grįžtame į Alytų.

Kelionės kaina: 145 eur/ asm., kai vyksta 40 asmenų;

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė komfortabiliu autobusu,
  • kelių ir ekologijos mokesčiai, kelto mokesčiai,
  • kelionės vadovo – gido paslaugos,
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • *Mokami objektai ~ 40 Eur, kelionės draudimas.

Pastaba. Nepamirškite su savimi savimi pasiimti paso ar asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Čekija kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed