Pažintinė kelionė į Čekiją. Pavasarinė Praha

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: nuo 150 Eur/asm

Čekijos gamtos ir viduramžiškų miestų magija – pažintinė kelionė į Čekija. Pavasarinė Praha

Pažintinė kelionė į Čekija. Pavasarinė Praha 11 diena. Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Pakeliui susipažinsime su kaimyninių šalių kultūra, istorija ir tradicijomis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Adršpadų kalnų gamtos rezervatą. Adršpach uolos. Iškylaujame po neįprastų formų  uolų rezervatą. Šis parkas – tai puiki vieta pasivaikščioti kalnų takeliais, siaurutėliais tarpekliais, tarp nepakartojamų iki 80 m aukščio siekiančių uolų, tarsi bokštų, kuriuos bėgant amžiams suformavo vėjas, vanduo ir temperatūrų svyravimai. Kai kurioms iš jų net ir vardai suteikti. Na, o nestokojantys fantazijos ir patys uolose įžvelgs gyvūnų ar kitų būtybių siluetus. Adršpadų nacionaliniame parke yra du vadinamieji uolų miesteliai: vienas išsidėstęs netoliTeplice nad Metuji miestelio, t.y. Teplické skalní město, kitas – arčiauAdršpach gyvenvietės, t.y. Adršpašské skalní město. Abu juos jungiantis takas vingiuoja vaizdingu Vilko tarpekliu – Vlčí Rokle. Vėliau patraukiame link Dvūr Kralovės prie Labės miesto – karalienės dvaro, įsikūrusio Elbės upės slėnyje, netoli Krkonošių kalnagūbrio. Jam pasaulinį garsą atnešė ne kultūros paminklai ir ne alus, bet vietinis Dvūr Kralovės zoologijos sodas*, kuriame – daugiau nei 2 000 gyvūnų, 500 skirtingų rūšių.Pažintinė kelionė į Čekija. Pavasarinė Praha 2 Ši vieta dažnai vadinama Čekijos safariu ir Afrikos gyvūnų tėvyne. O kad tai tiesa, patys įsitikinsite pamatę įžymųjį Rytų Čekijos Dvūr Kralovė zoologijos sodą. Po pietų lankome ne mažiau įspūdingą Čekijos miestą Kutna Horą, žavintį ne tik viduramžiais dvelkiančiu senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, bet ir unikalia Kostnice Sedlec* koplyčia, kurios interjerą puošia daugiau kaip 40 000 žmonių kaulų! Vakare išvykimas į Prahą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ekskursija Prahoje pėsčiomis. Pažintis su Prahos Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv. Vito katedra*, Šv. Jurgio bažnyčia*, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Siūlome aplankyti Auksinę gatvelę* – vieną įspūdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Pasivaikščiosime vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsite pakuždėti seniausiai mieste Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas! Parako bokštas – senieji miesto vartai, Vaclovo aikštė – prekybinis miesto centras, kuriame senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Esant galimybei, vakare aplankome Dainuojančius fontanus – įspūdingą šviesos, vandens ir muzikos reginį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Sugrįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 150 eur/ asm., kai vyksta 40 moksleivių ir 4 lydintys mokytojai.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa bei 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota: mokami objektai* (~ 850 Čekijos kronų), kelionės draudimas.

Pažintinė kelionė į Prahą kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed