Pažintinė kelionė į Čekiją. Prahos šviesų festivalis

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: nuo 135 Eur/asm

Prahos šviesų festivalis – pažintinė kelionė į Čekiją

Pazintine kelione-Cekija-Prahos sviesu festivalis-11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją ir Čekiją susipažįstant su šių šalių kultūra ir istorija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Pasiekiame Prahą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį ir Naująjį miestą: Hradčanų rajonas – XIV a. už istorinių sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos; Šv.Loretos vienuolyno ansamblis;  Šv. Vito katedra, kuri statėsi ~50 metų. Čia buvo karūnuoti ir ilsisi Čekiją valdę karaliai. Prezidentūra, Šv. Jurgio bažnyčia, Karalių rūmai ir karališkieji sodai; Šv.Mikulašo barokinė bažnyčia, karmelitų bažnyčia. Pasivaikščiosime  vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, kuris jungia Senąjį miestą su Mala Strana. Senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, Pažintinė kelionė į Čekiją. Prahos šviesų festivalis 2skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų Janui Husui, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Vakare Šviesos festivalio stebėjimas. Festivalio vakare  įvairiomis spalvomis bus apšviesti žymiausi miesto lankytini objektai, kultūros paminklai, istoriniai pastatai. Festivalio metu geriausi pasaulio šviesos dizaineriai papuoš Karolio tiltą, Senamiesčio aikštę, Šokantį namą, Klementinumą, Kampos salą. Gatvėse ir aikštėse miesto gyventojai ir svečiai kartu grožėsis nuostabiomis šviesos projekcijomis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją ir Lenkiją su sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 135 eur/ asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionė komfortabiliu autobusu,
  • kelių ir ekologijos mokesčiai, kelto mokesčiai,
  • kelionės vadovo – gido paslaugos,
  • 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • *Mokami objektai ~ 20 Eur, kelionės draudimas.

Pastaba. Nepamirškite su savimi savimi pasiimti paso ar asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Čekiją kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed