Pažintinė kelionė į Daniją. Karališkoji Danija

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Karališkoji Danija – pažintinė kelionė į Daniją

Pažintinė kelionė į Daniją. Karališkoji Danija 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Keliamės keltu į Danijos uostą (Gedseris–Rostokas). Pasiekiame Rostoką. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: didžiausias Baltijos uostas, miesto rotušė, miesto turgus. Lankomės gotikinėje Šv. Marijos bažnyčioje; Steintor  – akmens vartai, išlikę nuo Renesanso laikų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Keltu keliamės į Odensę. Pažintis su senamiesčiu: apžiūrime Odensės teatrą,  gotikinę Šv. Knuto katedrą, Odensės rūmus, kuriuose šiuo metu yra įsikūrusi miesto taryba. Papietavus galima toliau paklaidžioti Odensės senamiesčio gatvelėmis arba nukeliauti į Funeno kaimelį* – muziejų po atviru dangumi, kur susipažįstama su XVIII–XIX a. gyvenusių žmonių buitimi ir papročiais. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Daniją. Karališkoji Danija 24 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Foborgą. Šis miestelis visada pakeri žmones, kurie vertina grožį, kai kurie menininkai čia ir apsigyvena. Foborgo apylinkėse stūkso labai daug malūnų, daugelis iš jų veikia iki šių dienų. Apžiūrėję šį miestelį, keliaujame į Egeskovo pilį*- pažintis su unikalios architektūros pilimi. Pavakare pasiekiame Roskildę. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Keliaujame senosios Danijos karalių rezidencijos link. Užsukame į Ledreborgo rūmus . Rūmai – vienas iš geriausių XVIII a. Danijos architektūros ir kraštovaizdžio pavyzdžių – saugo ypatingas, originalias baldų ir paveikslų, sukurtų prieš 250 metų, kolekcijas. Ekskursiją Roskildėje pradedame nuo miesto katedros, kuri įkurta kaip valstybės vienybės simbolis ir simbolizuoja bažnytinę bei pasaulietinę karaliaus galią. Katedroje guli 20 karališkosios dinastijos kartų palaikai. Esant galimybei, vykstame į vikingų laivų muziejų*. Vakarop išvykstame į Kopenhagą. Važiuojame Kopenhagos senamiestį. Vakarą praleidžiame ilgiausioje pėsčiųjų gatvėje pasaulyje – Strøget. Ši gatvė jungia Rotušės aikštę ir Kongens Nytorv turgavietę. Tai viena judriausių senamiesčio gatvių. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Daniją. Karališkoji Danija 36 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija Kopenhagoje: Danijos karališkosios šeimos žiemos rezidencija – Amalienborgo rūmai, kuriuose nuo 1794 m. įsikūrę Danijos karaliai, žymioji skulptūra „Undinėlė“, rotušė, nuostabieji XVII a. renesansiniai karalių rūmai Rosenborgas – čia saugomi Danijos karūnų deimantai, danų karūnos teisės ir privilegijos.  Papietavę siūlome pramoginę išvyką į dar vieną Kopenhagos simbolį – „Carlsberg“ alaus daryklą. Jos istorija prasidėjo 1847 m. Čia apžiūrime senąją alaus daryklą ir degustuojame alų*. Laisvas laikas vakarinėje Kopenhagoje. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Vaizdingu Pomeranijos region keliu vykstame link per Vokietiją link Lenkijos.  Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu, 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Kelionės draudimas, *- mokami objektai (~ 90 eur).

Pažintinė kelionė į Daniją su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed