Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje

  • Trukmė: 7 d. kelionė
  • Kaina: nuo 420 €/asm. + SKRYDIS

7 neužmirštamos dienos Gruzijoje – pažintinė kelionė į Gruziją

Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje 11 diena. Skrydis Vilnius – Kutaisis. Sutikimas Kutaisio oro uoste. Išvyka į Okaciją, kur grožėsimės kriokliais, ir išvyką Martvili kanjoną, kur bus galimybė pasiplaukioti laiveliu. Apsistojimas viešbutyje. Nakvynė.

2 diena. Pusryčiai. Pažintis su Kutaisio apylinkėmis: Gelati vienuolyno kompleksas, besididžiuojantis dar 1106 metais statyta Mergelės Marijos bažnyčia ir dviem XIII amžiuje statytomis bažnyčiomis; Mocameta vienuolynas, Prometėjo urvas… Sataplijos draustinis, kuriame rasime ne tik uolų, bet ir dinozaurų pėdsakų! Nacionaliniai gruziniški pietūs. Tęsiame ekskursiją ir lankome Bagrati šventovę, pastatytą ant aukštos kalvos, – vieną didžiausių ir istoriškai Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje 2svarbiausių šventyklų Gruzijoje. Iš čia grožimės nuostabiais Kutaisio ir kalnų vaizdais. Vėliau išvykstame link Batumio. Naktinio miesto žavesys. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Apie pietus išvykstame prie Machunceti krioklio, kur stovi vienas iš 25 arkinių tiltų, menantis XII amžių. Pietūs restorane netoli nuo krioklio, vietoje, užburiančioje nepakartojama panorama. Laisvas laikas prie jūros. Vėliau važiuojame į Batumį, apžiūrime miesto centrą, prospektą ir dainuojančius fontanus bei centro pakraštyje stūksančius senus bei naujus pastatus. Vėlai vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje 34 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Apie pietus lankome Batumio botanikos sodą, įkurtą ant Žaliosios keteros kalno. Botanikos sodas ypatingas – jį puošia augalai iš viso pasaulio, o terasos išdėstytos nuo kalvos viršūnės iki pat jūros… Nacionaliniai gruziniški pietūs. Laisvas laikas. Ekskursija Batumyje: keltuvu kylame į Keliautojo kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į miestą ir uostą. Laisvas laikas. Vėlai vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Ekskursija po Mtiralos nacionalinį parką. Čia stabtelsime prie krioklio, šniokščiančio Čakvisckali upėje; prie nediduko ežero, kur drąsiai galima išsimaudyti. Aplankysime Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje 4Medaus namus ir medžių giraitę. Pavadinimą Mtirala parkas gavo todėl, kad šiose apylinkėse per metus iškrenta labai daug kritulių (~4000-4500 mm), o išvertus iš gruzinų kalbos MtiralaVerkiantis kalnas (1761 m). Čia šalia krioklio yra graži vieta, kur galima papiknikauti gamtoje arba užkąsti netoliese esančiame restoranėlyje. ~ 22 val. grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

6 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas. Vėliau vykstame į Gonio tvirtovę, kurią dar I-ame amžiuje pastatė romėnai. Apie šią tvirtovę ir jos statybas sklando daug mitų ir legendų. Viena jų pasakoja, kad tai yra vieta, kurioje karalius Aijetas palaidojo savo sūnų Apsaros, o vėliau didvyris Jasonas pastarojo kūną išmetė į jūrą… Gonio – seniausia tvirtovė Gruzijos teritorijoje, išlikusi iki mūsų dienų. Joje esanti aikštė užima 4,5 ha, gynybinės sienos ilgis 900 m, aukštis ~ 5 metrus, o 18-a sienoje esančių bokštų Pažintinė kelionė į Gruziją. 7 neužmirštamos dienos Gruzijoje 5siekia net 7 metrus. Na, o kadaise sieną puošė 22 gynybiniai bokštai. Taip pat aplankysime Petra – miestą-tvirtovę, kurią dar VI a. pastatė bizantiečiai. Išvertus iš gruzinų kalbos Petraakmuo, uola, nes pats Akropolis kadaise buvo pastatytas ant aukštos uolos iš jūros pusės, o iš sausumos tvirtovę saugojo uolų reljefas. Nacionaliniai gruziniški pietūs. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakare ekskursija arba į atrakcionų parką, arba po naktinį Batumį (pasirinktinai). Vėlai vakare grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

7 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Apie pietus iškeliaujame į Batumį, kur vaikštinėdami po miestą perkame gruziniškas lauktuves atminčiai. Nacionaliniai gruziniški pietūs. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vėlai vakare atsisveikiname su Batumiu ir išvykstame link Kutaisio. Nakvynė.

8 diena. Pusryčiai. Atsisveikinimas Kutaisio oro uoste. Skrydis Kutaisis – Vilnius.

Į kainą įskaičiuota:

Skrydis Vilnius-Kutaisi-Vilnius

7 nakvynės viešbutyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;

kelionės vadovo–gido rusų ir lietuvių kalba paslaugos;

transporto paslaugos turo metu;

ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

Mokami objektai ekskursijų metu,

pietūs ir vakarienės (kaina apie 7-8 eurai be vyno);

alkoholiniai gėrimai;

atsisveikinimo vakaras – 10 eur/ asm.,

kelionės draudimas

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Gruziją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed