Pažintinė kelionė į Ispaniją. Flamenko ritmu

  • Trukmė: 11 d./10 n. kelionė su skrydžiu
  • Kaina: teirautis agentūroje

Flamenko ritmu – pažintinė kelionė į Ispaniją su skrydžiu

Pažintinė kelionė į Ispaniją. Flamenko ritmu 11 diena: Skrydis Vilnius – Barselona. Vakarinė Barselona. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Pusryčiai. Išvykstame į Madridą. Ekskursija po vakarėjantį Madridą: Ispanijos aikštė, paminklas Servantesui, Don Kichotui, Sibelės fontanas, Rikoleto ir Kasteljano bulvarai, Prado alėja, senovės egiptiečių Debot šventykla. Lankomės Ispanijos karališkuosiuose rūmuose*, pažintis su Prado muziejumi* – viena didžiausių pasaulyje meno galerijų su įspūdingomis D.Velaskezo ir F.Gojos kūrinių kolekcijomis; lankomės Almudenos katedroje, Puerta del Sol aikštėje, Plaza Majoras, Plaza de la Villa. Laisvas laikas Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Ispaniją. Flamenko ritmu 23 diena: Pusryčiai. Išvykstame į Toledą. Ekskursija po buvusią Ispanijos sostinę – lankomės istoriniame miesto centre: lankome sinagogas, miesto katedrą*, Šv.Tomo bažnyčią*. Laisvas laikas. Nakvynė Tolede.

4 diena: Pusryčiai. Išvykstame link Kordobos. Ekskursija po senamiestį: aplankome katedrą-mečetę* – vieną didžiausių pasaulyje šventyklų, pastatytą prieš 12 šimtmečių ir įkūnijusią islamo galią Pirėnų pusiasalyje. Pastato viduje XVI a. pastatyta krikščioniška katedra sukūrė unikalų architektūros ansamblį, stebinantį iš viso pasaulio atvykstančius miesto svečius. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Pusryčiai. Tęsiame kelionę į Andalūzijos provincijos sostinę Seviliją. Sevilija – tai Finikiečių, romėnų, maurų miestas. Sevilijos simbolis – gražiausia ir didžiausia Ispanijos katedra bei jos varpinė La Giralda. Laisvas laikas. Vakare, esant galimybei, galime pamatyti flamenko šokėjų pasirodymą*. Tai ne tik šokis – tai įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas ir liūdesys. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Pusryčiai. Tęsiame ekskursiją po Seviliją.  Lankomės šalia katedros esančiame  Karališkajame Alkasare – buvę maurų valdovų rūmai; žavus žydų kvartalas „Santa Cruis“ bei Marijos Luisos parkas. Po pietų išvykstame į Malagą. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Ankstyvi pusryčiai. Išvykstame į Granadą. Miestas įsikūręs Siera Nevados kalnų papėdėje, Andalūzijos regione. Lankomės: Alhambra  rūmų ansamblyje, kuris buvo pradėtas statyti, kai kalifų valdžia buvo pradėjusi silpnėti, taip siekta sukurti valdovų rojų žemėje; Granados katedroje, kuri pastatyta XVI a. Viena jos pusė yra barokinė, o kita – renesansinė, Albaicíno kvartale, saugančiame maurų paveldą. Vykstame į Almeriją. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Pusryčiai. Pusę dienos – poilsis prie jūros. Po pietų vykstame į Valensiją. Trumpa vakarinė ekskursija po miestą – katedrą, senoji šilkų birža. Nakvynė viešbutyje.

9 diena: Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Valensiją: senamiestis, gotikinė XIII a. katedra, kurioje saugoma Šv.Gralio taurės kopija. Aplankomas įžymusis Llardo porceliano fabrikas. Čia eksponuojami gražiausi, meniškiausi ir istoriniai porceliano gaminiai ir susipažįstama su jų gamyba. Po pietų išvykstame į Barseloną. Vakare visi vykstame pasigrožėti „Magiškaisiais fontanais“*. Nakvynė viešbutyje.

10 diena: Pusryčiai. Ekskursija po Katalonijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Montjuich kalnas, nuo kurio atsiveria puiki miesto ir uosto panorama, Guel parkas, A. Gaudi šedevras – Šventosios Šeimos bažnyčia; Las Ramblas – gyva ir judri žymiausia Ispanijos gatvė; gotikinis kvartalas su katedra ir senoviniais karalių rūmais. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

11 diena: Pusryčiai. Skrydis Barselona – Vilnius.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje

Kelionės trukmė: 11 dienų/ 10 naktų

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa, 10 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota: skrydis, kelionės draudimas, mokami objektai – derinami su gidu (apie 130 Eur)*.

Pažintinė kelionė į Ispaniją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed