Pažintinė kelionė į Italiją. Ligūrijos ir Toskanos magija

  • Trukmė: 7 d. kelionė su skrydžiu
  • Kaina: teirautis agentūroje

Ligūrijos ir Toskanos magija – pažintinė kelionė į Italiją

Pažintinė kelionė į Italiją. Ligūrijos ir Toskanos magija 11 diena. Skrydis į Vilnius – Milanas. Vykstame link La Spezią. Pakeliui aplankome Pjačenzą – miestą Emilijos-Romanijos regione, prie Po upės. Nuostabus XII – XVI a. senamiestis. Pasivaikščioję įstabiomis miesto gatvėmis vykstame į Parmą. Miestas vilioja savo architektūra ir istorija. Čia įkurtas XI a. Parmos universitetas – seniausias šalyje, pasivaikščiosime Duomo aikštėje, aplankysime pakeliui esančią Farnese teatrą. Esant galimybei, lankysimės parmezano sūrio degustacijoje. Vykstame į La Spezią. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Italiją. Ligūrijos ir Toskanos magija 22 diena. Pusryčiai. Laukia aktyvi diena: nuostabaus grožio miestelius apžiūrėsime keletą kilometrų keliaudami pėsčiomis ir plaukiant laivu. Cinque Terre (Penkios žemės) – unikalaus grožio miesteliai, išsidėstę ant uolų bei jūros kranto bei apsupti kalnų. Plaukiant laivu, išlipsime ir apsižvalgysime visuose miesteliuose: Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola, Riomaggiore. Nuo 1997 m. Penkios žemės yra įtrauktos į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime meilės taku tarp Riomaggiore ir Manarola. Laisvu laiku ragausime šiam regionui būdingus baltą ir raudoną vynus, o taip pat ragausime nepakartojamo skonio itališkus patiekalus su ypatingo skonio Pesto padažu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvyka į Genują. Apžvalginė ekskursija po Genują, kurios senamiestis – vienas didžiausių Europoje, menantis laikus, kai Genuja buvo stipriausia Viduržemio jūros prekybos valstybė: monumentalus De Ferrari aikštės fontanas, miesto simbolis  – švyturys, didžiausias Italijos uostas, restauruotas garsaus architekto Renzo Piano. Esant pageidavimui, galima aplankyti vieną didžiausių akvariumų, Santa Maria Assunta bazilika, Dožų rūmai, Kristupo Kolumbo gimtieji namai, pasivaikščiojimas po įstabųjį senamiesčio gatvelių labirintą. Po pietų išvykstame į Portofino miestelį. Miestelyje tvyro jauki itališka atmosfera, dominuoja spalvoti namai su ryškiomis langinėmis, vešli augmenija ir kalnai. Iš pagrindinės Piazzetta aikštės vyksta ekskursijos laiveliais palei Portofino ir šalia esančių vietų krantus. Apžiūrėję miestelį, keliausime ekskursija laivu aplankyti San Fruttuoso vienuolyną arba Rapallo miestelį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Išvyka į Toskanos miestą Luką – vienintelį miestą Italijoje, kurį vis dar juosia XVI a. gynybinė siena. Luką apžiūrėsime nuo Torre Guinigi bokšto, nuo kurio atsiveria miesto ir apylinkių panorama: iš viršaus atsiskleidžia painus viduramžių gatvelių labirintas, buvusi arena – dabar ovaliai sustatyti namai, žiūrintys į miestelio aikštę, kur kadaise buvo romėnų amfiteatras. Senamiestyje užeisime į žymiausią ir seniausią Šv. Frediano šventyklą, San Martino katedrą ir San Mišelė Bažnyčią. Popietę praleisime pas garsiuosius Colleverde vyndarius, degustuosime vyną, ragausime tipišką Toskanos maistą, paskaninta žymiuoju vietos alyvuogių aliejumi. Pavakare grįšime į La Spezia ilsėtis prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros. Galimas poilsis Canneto paplūdimyje, kuris pasiekiamas tik laivu. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis prie jūros pusę dienos. Išvyka link Milano – antrojo pagal dydį ir svarbiausio šiaurės Italijos miesto. Milanas – tai mados, finansų ir pramonės centras, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera. Lankantis šiame mieste aplankysime gotikinę Milano katedrą, kuri pradėta statyti 1387 m. ir yra antra pagal dydį Italijos bažnyčia. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį po Milano senamiestį. Lankome  garsiuosius La Scala neoklasicistinius operos rūmus, kurie mena Rossini, Puccini, Toscanini pasirodymus. Vėliau apsilankysime Vittorio Emanuele II galerijoje arba Poldi – Pezzoli muziejuje. Laisvas laikas. Skrydis Milanas – Vilnius.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje

Dokumentai: galiojantis LR piliečio pasas, galiojantis 6 mėn. po sugrįžimo.

Į kainą įskaičiuota: 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, grupės vadovo paslaugos, ekskursijos pagal programą, kelionė patogiu autobusu Italijoje.

Į kainą neįskaičiuota: kelionės draudimas, mokami objektai*.

Pažintinė kelionė į Italiją su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed