Pažintinė kelionė į Italiją. Milanas – Verona

  • Trukmė: 4 d./3 n. kelionė
  • Kaina: 240 eur / asm. + skrydis

Milanas – Verona – pažintinė kelionė į Italiją

Pažintinė kelionė į Italiją. Milanas – Verona 1

1 diena. Skrydis Vilnius – Milanas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Pažintis su miesto centru: didinga penkianavė, viena iš gražiausių Italijoje ir didžiausia pasaulyje gotikinė Milano katedra (Duomo di Milano), statyta penkis amžius ir išlaikiusi pirminį projekto stilių. Karališkoji Viktoro Emanuelio II galerija, iškilusi XIX a. – tai prekybinė arkada su įspūdingu stiklo ir metalo stogu, jungianti svarbiausias Milano aikštes – Piazza della Scalla ir Piazza del Duomo. Operos šventovė – neoklasikinis operos teatras La Scala, statytas XVIII a. – čia įvyko garsiųjų Dž. Pučinio, Dž. Verdžio kūrinių premjeros. Išvyka traukiniu į Monza miestą. Pažintis su miestu: romaninio – gotikinio stiliaus bažnyčia. Tai pagrindinė miesto bažnyčia, įkurta prieš  600 metų. Muziejuje yra garsioji geležinė karūna, kurioje pasak legendos, įkalta vinis, naudota nukryžiuojant Kristų. Pasivaikščiosime po Monzos didįjį parką, kuris yra net du kartus didesnis už Niujorko centrinį parką. Aplankysime parke esančią karališkąją Habsburgų šeimos vasaros vilą. Praeisime per Liūtų tiltą, kurį saugo liūtų skulptūros ir aplankysime miesto rotušę, statyta XVIII a.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Dienos išvyka traukiniu į Veroną – Romeo ir Džiuljetos meilės miestą. Tai vienas seniausių Italijos miestų. Veronos senamiesčio išplanavimas, I a. po Kr. Išlikę statiniai, amfiteatras, teatras, arkos, vartai, tiltas – visa tai daro Veroną labiausiai romėnišku miesto po Romos. Čia matysime I m. e. a. statytą amfiteatrą – Areną, Žolių aikštę, kur turgus vis dar gyvuoja jau 2000 metų; taip pat Veronos valdovų ir Dantės  globėjų Skalijeri rūmus; Džiuljetos namą su garsiuoju balkonėliu. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiais. Tęsiame ekskursiją po Milaną. Aplankysime XV a. statytą Sforcų pilį* – muziejų. Šiuo metu tai didžiausias Milano istorinis – muziejinis kompleksas. Pilyje yra ginklų galerija, bibliotekos, archyvai ir kt. Lankomės romaninio stiliaus Šv. Ambrogio bazilikoje. Laisvas laikas. Vykstame link oro uosto. Skrydis Milanas – Vilnius.

Kelionės trukmė: 4 d. / 3 n.

Kelionės kaina: 240 eur / asm. + skrydis, kai vyksta 20 žmonių.

 Į kainą įskaičiuota:

3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, grupės vadovo-gido paslaugos, ekskursinė programa, pervežimai į/iš oro uosto.

Į kainą neįskaičiuota: *mokami objektai, skrydis Vilnius – Milanas – Vilnius; išlaidos viešajam transportui (traukiniams tarp miestų).

Mokamų objektų kainos:

Sforcų pilies Muziejus – apie 15 eur,

Kurorto mokestis – 5 eur,

Transporto mokestis 17 eur (į Monzą)

Mokamiems objektams turėti apie 70 eur.

Draudimas už papildomą mokestį.

Poilsinė kelionė į Italiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed