Pažintinė kelionė į Izraelį. Izraelis su Tel Avivu

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Data: Teirautis agentūroje
  • Kaina: 800 €/asm. + skrydis, kai vyksta 20 asmenų

Izraelis su Tel Avivu – pažintinė kelionė į Izraelį

Izraelis – unikali šalis pasaulio istorijoje. Valstybė, susikūrusi tik po II pasaulinio karo, tačiau menanti tūkstantmetę istoriją. Joks kitas žemės lopinėlis nebuvo tokiu dideliu visų konfesijų traukos centru. Tai krikščionių, žydų ir musulmonų piligrimystės centras, kuriame buvo per amžius bandoma sugyventi skirting kultūrų, tikėjimų ir papročių bendruomenėms. Tai tikėjimo ir vilties žemė.

1 diena. Skrydis Vilnius – Tel Avivas. Pervežimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbytuje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame link Haifos. Tai vienas gražiausių Viduržemio jūros rytinės pakrantės miestų. Miestas įsikūręs Karmelo kalno papėdėje, šalia vaizdingos įlankos. Lankome Karmelo kalną, pasivaikštome įspūdingais persiškais Bahai sodais. Vykstame link Tiberijaus prie nuostabaus Galilėjos ežero. Kelionę po Šventąją Žemę pradėsime Galilėjoje. Vykstame į Palaimintųjų kalną, duonos padauginimo vietą. Tęsiame kelionę Jėzaus pėdomis: aplankome Taboro kalną, Trijų Palapinių bažnyčią – vietą, kur įvyko Jėzaus atsimainymas. Lankomės Nazarete – kuriame, pagal krikščionių Evangeliją, gyveno Marija ir Juozapas, įvyko apreiškimas Marijai; prabėjo Jėzaus vaikystė bei jis pradėjo pamokslininko veiklą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su Izraeliu. Betliejus – Kristaus gimimo grota. Vykstame į 3 religijų šventovę – Jeruzalę. Lankome: Apreikšimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, Šventosios Šeimos namą, Šv. Mergelės šaltinį, Šv. Petro uošvio namą Kafarnaume – senajame Simono Petro mieste. Keliaujame link Jericho – šis miestas Izraelyje itin svarbus istoriškai, o Senajame Testamente jis vadinamas “Palmių miestu”. Daugelis Šv. Rašto veikėjų vaikščiojo šio miesto ir jo apylinkių takais, ne viena gerai žinoma Biblijos istorija įvyko būtent čia. Tai – vienas seniausių viso pasaulio miestų. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Nepakartojama panorama nuo Alyvų kalno – Kristaus žengimo į Dangų vietos. Einame link Jeruzalės sienų, aplankydami Alyvų sodą Getsemanėje su Visų Tautų bažnyčia, Kedrono slėnį, Marijos palaidojimo vietą.  Išvykimas į Sijono kalną, laikomą paskutinės vakarienės vieta; karaliaus Dovydo kapavietės lankymas. Ekskursijos metu taip pat apsilankysime spalvingose ir egzotiškose prekybvietėse. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Tęsiame pažintį su nuostabiaja Jeruzale. Matysime žymiąją Raudų sieną, šventyklų kalną Mount Moriah, eisime kančios keliu Via Doloresa, kuris veda į Golgotą ir Viešpaties Kapo ir Prisikėlimo baziliką. Šiame mieste unikaliai susilieja arabiškosios kultūros egzotika su vakarietišku šiuolaikiškumu. Laisvas laikas Jeruzalėje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Nepamirštama išvyka į Masadą. Tai paskutinė žydų tvirtovė, nacionalinis pasididžiavimas. Visai šalia įspūdingos Negyvosios jūros iškilusi tvirtovė traukte traukia savo didingumu, bei įspūdingais čia matomais saulėlydžiais, kuriais pasigrožėti atvyksta daugybė turistų. Pakilę keltuvais grožimės buvusiais rūmais, pirčių ir sinagogos archeologinėmis vietomis. Poilsis prie Negyvosios jūros, kurios kurortai su SPA centrais garsėja visame pasaulyje. Maudysimės viename iš Negyvosios jūros paplūdimių. Tai unikali vieta pasaulyje, garsėjanti itin dideliu druskingumu. Laisvas laikas ir poilsis prie Negyvosios jūros. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Negyvosios jūros. Išvykstame link Tel Avivo. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Pusę dienos poilsis prie Viduržemio jūros. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Tel Avivas – Vilnius.

Kelionės kaina: 800 Eur/ asm., + skrydis, kai vyksta 20 asmenų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

7 nakvynės 3 * viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis;

Kelionės vadovo – vertėjo paslaugos;

Bilietai į mokamus objektus;

Kelionė patogiu autobusu Izraelyje pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Skrydis Vilnius – Tel Avivas  – Vilnius;

Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui ~ 3 doleriai/ dieną.

Neįskaičiuoti pietūs.

Medicininių išlaidų draudimas.

Reikalingi dokumentai: LR pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 3 mėnesius, nuo kelionės pabaigos dienos.

Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ar papildyti kelionės programą, atsižvelgiant į Turizmo departamento bei Užsienio Reikalų ministerijos rekomendacijas ir apribojimus dėl keleivių saugumo.

Pažintinė kelionė į Izraelį kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed