Pažintinė kelionė į Prancūziją. Romantiškasis Paryžius

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Romantiškasis Paryžius – pažintinė kelionė į Prancūziją

Pažintinė kelionė į Prancūziją. Romantiškasis Paryžius 11 diena. Skrydis iš Vilniaus į Paryžių. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Paryžių, istorinį miesto centrą: Sitė sala (Ile de la Cité) Paryžiaus; Tiuilri sodas, žavintis savo jaukiomis alėjomis, dekoratyviniais tvenkiniais, moderniomis skulptūromis. Santarvės aikštė, kuri XVIII a. buvo pavadinta Revoliucijos vardu, o joje stovėjo giljotina, čia buvo giljotinuoti Liudvikas XVI, Marija Antuanetė ir kt. žymūs to meto žmonės. Eliziejaus Laukų prospektas – žymiausia Prancūzijos gatvė, kuri lyg styga driekiasi nuo Santarvės aikštės iki Triumfo Arkos. Triumfo arka, kuri buvo pradėta statyti Napoleono užsakymu, tačiau statinys buvo baigtas jau nuvertus didįjį prancūzų karvedį. Apsilankome Fragonard parfumerijos muziejuje, kuris užburia kvapų aromatais. Vakarinis Paryžius*, kurio metu siūlomas pasiplaukiojimas Senos upe, arba pasikėlimas į Eifelio bokštą.  Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Prancūziją. Romantiškasis Paryžius 23 diena. Pusryčiai. Kelionė į Versalį* – prancūziškojo klasicizmo architektūros šedevrą, esantį Versalio (Versailles) mieste, 20 km į pietryčius nuo Paryžiaus, Liudviko XIV karališkąją rezidenciją, kuri tapo Karaliaus Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Pažintis su Versalio architektūros ansambliu, prancūziškojo stiliaus parkų šedevru – Versalio sodais.  Šiandien Versalio rūmai su prašmatniais sodais yra laikomi didingiausiu ir iki šių laikų puikiausiai išsilaikiusiu Prancūzijos absoliutinės monarchijos simboliu. 1979 m. Versalio rūmai įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Pusryčiai. Laisvas laikas Paryžiuje, kurio metu galėsite savarankiškai lankytis senamiesčio muziejuose, galerijose, romantiškai pasivaikščioti Monmartro rajone, ir kt. ARBA dienos išvyka* į Šartro (Chartres) miestelį. Dėl skulptūrų ir vitražų gausos, pagrįstai Šartro katedra vadinama Prancūzijos akropoliu. Grįždami į Paryžių pakeliui aplankysime Rambujė pilį– Prancūzijos prezedentų vasaros rezedenciją, kuri buvo pradėta statyti XIV a. ir baigta XVII a.  XVII- XVIII a. pilį valdė keli prancūzų monarchai – Napoleonas III buvo paskutinysis monarchas gyvenęs pilyje. Šiuo metu pilyje vyksta pasaulio galingųjų susitikimai. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Aplankysime Lotynų kvartalą, nepanašų į kitas Paryžiaus miesto dalis – tai studentų, mokymo įstaigų ir knygų parduotuvių rajonas. Čia visada verda gyvybė, net vėlyvais vakarais būna pilnos gatvės žmonių – atidarytos kavinės ir restoranai, visur skamba muzika, gatvės dailininkai siūlo turistams savo paslaugas. Vėliau apžiūrėsime Sorboną – seniausias bei žymiausias Prancūzijos universitetas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Paryžius – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu Prancūzijoje, kelionės vadovo-gido paslaugos; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, ekskursinė programa.

 Į kelionės kaina neįskaičiuota:

Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius, kelionės draudimas, *-mokami objektai (~90 eur/ asm.):

  • Vakarinis Paryžius – 40 eur/ asm.
  • Versalio rūmai su parku – ~20 eur/ asm.
  • Dienos išvyka į Šartro ir Rambujė – 25 eur/ asm. (Rambujė pilies įėjimo bilietas – ~5 eur/ asm.)

Pažintinė kelionė į Prancūziją su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed