Pažintinė kelionė į Slovakiją. Slovakijos kerai: Tatrai

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: nuo 165 eur/ asm.

Slovakijos kerai: Tatrai – pažintinė kelionė į Slovakiją

Pažintinė kelionė į Slovakiją. Slovakijos kerai: Tatrai 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Lankome Slovakijos Tatruose ant 112 m skardžio stūgsančią didingą Oravos pilį*, kuri XIII a. buvo statyta gynybai nuo totorių puolimų. Grožimės net trejais skirtingų laikotarpių rūmais bei jų interjeru. Tęsiame kelionę į Žemutinius Tatrus link įspūdingo karstinio darinio – Demanovo Laisvės urvų* (8123 m ilgio, 120 gylio); atrastas dar 1921 metais penkių aukštų urvynas  pagal spalvų gamą bei įvairiausius ir keisčiausių formų darinius yra  bene gražiausias Europoje, tad nenuostabu, kad tai – keliautojų rojus! Šalia lankome ir Demianovska Ladova Jaskyna ledo urvus*, kurie yra vieni seniausių ledo urvų Europoje (pirmą kartą minimi dar 1299 metais). Urvai garsūs čia esančiu amžinu ledu – urve galima išvysti ne tik akmeninių, bet ir ledinių stalaktitų, apledėjusių krioklių bei milžiniškų varveklių. Tai yra antrasis pagal dydį ledo urvas Slovakijoje. Urvas yra maždaug 840 m aukštyje virš jūros lygio. Pavakare vykstame link Aukštųjų Tatrų. Pavakare vykstame pasiplaukioti į Vrobo terminius baseinus*, maudynės karštose versmėse kaip ranka nuims dienos nuovargį. Baseinai garsėja temperatūrų kaita bei gydomosiomis savybėmis, kurias suteikia sieros prisodrintas vanduo. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Slovakiją. Slovakijos kerai: Tatrai 23 diena. Pusryčiai. Iš Aukštųjų Tatrų kalnų kurorto Tatranska Lomnica* keltuvu kylame iki Skalnate Pleso (1750 m). Esant galimybei* kylame į Lomnicke Sedlo (2190 m) ar į antrą pagal aukštį Tatrų viršukalnę Lomnitsky Štit (2633 m). Žygis kalnais nuo Skalnate Pleso iki nuostabių Šaltosios tėkmės krioklių. Pakeliui grožimės žavingomis kalnų panoramomis, uolomis ir skardžiais, kalnų upeliais ir kriokliais. Nusileidus į Stary Smokovec kurortą – galimybė paragauti natūralaus iš kalno trykštančio mineralinio vandens. Vykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame link Lenkijos sostinės Varšuvos. Lankomės viename iš naujausių ir moderniausių Varšuvos muziejų – Koperniko mokslo centrą*.  Koperniko mokslo centre galima susipažinti su įvairiais gamtos reiškiniais ir jų veikimo pobūdžiu, atlikti įvairius bandymus, patiems patirti žemės drebėjimo baisybes ir atsakyti į daugybę klausimų – kas, kodėl ir kaip. Po pietų išvykstame link Lietuvos.

Kelionės kaina:

  • 210 eur/ asm., kai vyksta 20 asmenų;
  • 165 eur/ asm., kai vyksta 44 asmenys.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kuro ir kelių mokesčiai, kelionės vadovo –

gido paslaugos, ekskursinė programa, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.

Į kainą neįskaičiuota: mokami objektai* (apie 60 eur.),  kelionės draudimas.

Pažintinė kelionė į Slovakiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed