Pažintinė kelionė į Vengriją. Budapeštas ir Balatono ežero ramybė

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: nuo 245 Eur/asm

Budapešto žavesys ir svaiginanti Balatono ežero ramybė – pažintinė kelionė į Vengriją

Vengrijos žavesys ir svaiginanti Balatono ežero ramybė - pažintinė kelionė į Vengriją1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai. Trumpa pažintis su Estergomu, garsiu didžiausia Vengrijoje ir Centrinėje Europoje katalikų bažnyčia. Šventovė pastatyta ant pilies kalno, visai šalia – Karalių rūmai. Jei oras leis, svajingai nuteiks pasivaikščiojimas promenada Dunojaus pakrantėje. Aplankysime ir vaizdingoje Dunojaus vingio kilpoje, ant kalvos stūksančią, viduramžių Vyšegrado tvirtovę*. Pažintis su buvusia Vengrijos karalių rezidencija – gynybine pilimi. Vykstame į Sentendre – Šv. Andrejaus miestą, stūksantį Pilies kalno papėdėje gražiame Dunojaus krante. Ekskursija po miestelį: žavios, jaukios ir siauros senamiesčio gatvelės, menininkų galerijos, marcipanų muziejus*, ištvermingiems siūlome pasigrožėti įspūdinga panorama nuo miestelio kalvos. Vyno degustacija ir vakarienė Sentendre, Vynų muziejuje*. Romantiškas naktinis plaukimas laivu Dunojaus upe*. Nakvynė Budapešte.

3 diena. Pusryčiai. Kelionę tęsime nuostabia Balatono ežero pakrante vykdami į Tichanės pusiasalį, suformuotą geizerių. Prieš tai pasivaikščiosime Balatonfiurede – seniausiame ir gražiausiame kurorte prie Balatono ežero. Vėliau keliaujame į Tichanę: bažnyčia ir XVIII a. benediktinų vienuolynas. Nuo 1055 m. pastatytos vienuolyno abatijos išliko tik žemoji šventykla, kurios koplyčioje ilsisi Vengrijos karalius Andrašas I–asis. Miestukas žavi ne tik senoviniais žvejų nameliais, bažnyčia, jaukiomis parduotuvėlėmis, bet ir ypatinga dvasia. Laisvas laikas poilsiui. Nakvynė Budapešte.

4 diena. Pusryčiai. Vengrijos sostinė – Budapeštas: Karalių rūmai ir Pešto panorama nuo Žvejų bastiono, Budos pilis bei barokinė Šv. Trejybės kolona, gotika dvelkianti Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo ištaigingos karalių karūnavimo ceremonijos. Peštas – Didvyrių aikštė, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra, Varošligedo parkas, jauki ir elegantiška Vaci gatvelė. Sečeni terminiai baseinai*. Išvykstame link Slovakijos. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje. 5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 245 Eur

 Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu, 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
bilietai į mokamus objektus; vietinių gidų paslaugos; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

*Mokami objektai:
Marcipanų muziejus – 500 forintų/asm.
Vyšegrado tvirtovė – 1400 forintų/asm. (700 forintų senjorams ir vaikams).
Vynų degustacija (5) su vakariene – 23 Eur (mokėti eurais).
Budapešto Šv. Stepono bazilika – 1 Eur auka/asm.
Pietūs Sentendre restorane (grupiniai, užsakomi iš anksto (sriuba, antras patiekalas, gėrimas)- ~ 2200 forintų/asm. Arba 8 Eur/asm.
Plaukimas laivu Dunojumi – 8 Eur/asm. (mokėti eurais).
Sečeni terminiai baseinai – 4900 forintų/asm.

Svarbu! 

Nepamirškite paso, galiojančio ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Vengriją kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed