Pažintinė kelionė į Vokietiją. Alaus šventė Vokietijoje

  • Trukmė: 6 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Alaus šventė Vokietijoje – pažintinė kelionė į Vokietiją

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Alaus šventė Vokietijoje 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Diena žada būti įspūdinga, nes vykstame į miestą ant septynių kalvų – Bambergą. Tai – vienas iš nedaugelio Vokietijos miestų, žymus kaip Vokiečių Roma, išlaikęs autentišką architektūrą ir visiškai nealiestas Antrojo Pasaulinio karo metais. Tad senamiestis pelnytai įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su Bambergo senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv. Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, Mažoji Venecija Pegnico upės pakrantėje, Katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv. Mykolo benediktinų vienuolynas, puiki žemutinio miesto panorama. Išvyka į Niurnbergą. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: miesto panorama nuo Imperatoriaus pilies, A. Diurerio namas-muziejus, centrinė senamiesčio aikštė, Rotušė, gotikinės bažnyčios. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Alaus šventė Vokietijoje 23 diena. Pusryčiai. Keliaujame po Bergtechgadeno Alpes. Čia lankome „Erelio lizdą“* – reprezentacinę Hitlerio būstinę, kurioje buvo priiminėjami svečiai. Šiandien ši vieta skirta turistams, o pastaruosius traukia dėlto, kad nuo 1834 m aukščio atsiveria nepaprastai vaizdinga panorama. Matysime ir smaragdinį Königssee – Karalių ežerą, tyvuliuojantį  pietinėje Bavarijos dalyje. Königssee – švariausias ežeras Vokietijoje, kiekvieną užburiantis savo didybe. Pasiplaukiojimas Königssee* grožintis jį supančioms stačiomis Bergtechgadeno Alpėmis ilgai išliks Jūsų atmintyje. Siūlomi pietūs* prie  Königssee ežero. Žavusis Wimbachklamas* –  siauras tarpeklis aukštais šlaitais taip pat kerės ypatingu savo grožiu bei unikalumu, o pasivaikščiojimas pėsčiųjų takais tik sustiprins įspūdžius, besižvalgant po laukinę gamtą! Gera nuotaika ir puikios emocijos – neišvengiamos! Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Bavarijos sostinę – Miuncheną: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhouserstrasse, Marijos aikštė, nuostabūs Rezidenz rūmai*, Naujoji ir Senoji rotušės, Dievo motinos katedra – viena seniausių miesto bažnyčių, kurios bokštai – Miuncheno simbolis. Nuo bokštų aikštelės matoma nuostabi panorama – viskas kaip ant delno; Be to,čia ilsisi Bavarijos karaliaus Liudviko II palaikai. Per pietūs mūsų laukia atgaiva kūnui ir sielai – dalyvaujame žymiausiame Pasaulio alaus festivalyje – Oktoberfest, vykstančiamejau daugiau nei 200 metų! Miunchenas – alaus meka, kur alaus gamyba nuo seno buvo vienuolių verslas ir jau 500 metų galioja alaus tvarka – Bavarijos alaus grynumo įstatymas. Visų nuostabai – alaus paviljonai, kurių viename telpa iki 8000 žmonių. O kur dar šventės šurmulys, atrakcionai, paradai, pramogos ir svarbiausia bavariškas alus…  Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai.  10 val. aplankome šalia Miuncheno esančią Weihenstephan alaus daryklą, kur susipažįstame su vietinio alaus gamybos tradicijomis*. Išvykstame link Rojaus kampelio žemėje – Alpių. Pakeliui – gražiausia Vokietijoje rokoko stiliaus bažnyčia – Wieskirche. 15.00 val. atvykstame į pasakiško grožio Bavarijos karaliaus Liudviko II pilį Noišvanštaine*. Pasivaikščiojimas ant kvapą gniaužiančio Marijos tiltelio virš bauginančios bedugnės nepaprasto grožio kalnų panoramoje. Po pietų gėrėsimės Fiusenu – žaviu ir jaukiu Alpių kalnų kurortu,kuriame namai puošti spalvinga sienine tapyba. Nakvynė viešbutyje.   

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 325 eur/ asm., kai vyksta 40 žmonių.

Į kainą įskaičiuota: 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; grupės vadovo – gido paslaugo; ekskursinė programa.

Pastabos: *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti 150 eurų; draudimas už papildomą mokestį; kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai; agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą; kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį;

kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda; į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

*Mokami objektai:

Apsilankymas alaus darykloje – 9 Eur/ asm.;

„Erelio lizdas“ – 20 Eur/ asm.;

Pasiplaukiojimas Konigssee – 15 Eur/ asm.;

Siūlomi pietūs prie Konigssee ezero – 14 Eur/ asm. (sriuba, kepsnys ir desertas) – užsakymas iš apmokėjimas būtini iš anksto;

Wimbachklamas – 3 Eur/ asm.;

Rezidenz rūmai Miunchene – 10 Eur/ asm.;

Dalyvavimas alaus šventėje – 60 Eur/ asm.;

Noišvanštaino pilis – 14 Eur/ asm.

Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos dienos.

Pažintinė kelionė į Vokietiją su REISTOUR

Comments are closed