Pažintinė kelionė į Vokietiją. Bavarija: stebuklai Alpių fone

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Bavarija: stebuklai Alpių fone – pažintinė kelionė į Vokietiją

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Bavarija: stebuklai Alpių fone 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Diena žada būti įspūdinga, nes vykstame į Niurnbergą.  Apžvalginė ekskursija po senamiestį: miesto panorama nuo Imperatoriaus pilies, centrinė senamiesčio aikštė, Rotušė. Niurnberge rekomenduojama vakarienė su tradicinėmis dešrelėmis ir vietos alumi. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Keliaujame po Bergtechgadeno Alpes. Čia lankome „Erelio lizdą“* – reprezentacinę Hitlerio būstinę, kurioje buvo priiminėjami Pažintinė kelionė į Vokietiją. Bavarija: stebuklai Alpių fone 2svečiai. Šiandien ši vieta skirta turistams, o pastaruosius traukia dėlto, kad nuo 1834 m aukščio atsiveria nepaprastai vaizdinga panorama. Matysime ir smaragdinį Königssee – Karalių ežerą, tyvuliuojantį  pietinėje Bavarijos dalyje. Königssee – švariausias ežeras Vokietijoje, kiekvieną užburiantis savo didybe. Pasiplaukiojimas Königssee* grožintis jį supančioms stačiomis Bergtechgadeno Alpėmis ilgai išliks Jūsų atmintyje. Siūlomi pietūs* prie Königssee ežero. Žavusis Wimbachklamas* –  siauras tarpeklis aukštais šlaitais taip pat kerės ypatingu savo grožiu bei unikalumu, o pasivaikščiojimas pėsčiųjų takais tik sustiprins įspūdžius, besižvalgant po laukinę gamtą! Gera nuotaika ir puikios emocijos – neišvengiamos! Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Aplankome šalia Miuncheno esančią Weihenstephan alaus daryklą, kur susipažįstame su vietinio alaus gamybos tradicijomis*. Išvykstame link Rojaus kampelio žemėje – Alpių. Pakeliui – gražiausia Vokietijoje rokoko stiliaus bažnyčia – Wieskirche. Atvykstame į pasakiško grožio Bavarijos karaliaus Liudviko II pilį Noišvanštaine*. Pasivaikščiojimas ant kvapą gniaužiančio Marijos tiltelio virš bauginančios bedugnės nepaprasto grožio kalnų panoramoje. Po pietų gėrėsimės Fiusenu – žaviu ir jaukiu Alpių kalnų kurortu, kuriame namai puošti spalvinga sienine tapyba. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota: 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; grupės vadovo – gido paslaugos; ekskursinė programa.

Pastabos: *pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti apie 60 eurų; draudimas už papildomą mokestį; kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimą apsprendžia Europos Sąjungos priimti reglamentai; agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą; kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį; kelionės vadovas ekskursijų mokamuose objektuose neveda; į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

Pažintinė kelionė į Vokietiją su REISTOUR

Comments are closed