Pažintinė kelionė į Vokietiją. Berlyno šviesų festivalis

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 100 Eur/asm

Berlyno šviesų festivalis – pažintinė kelionė į Vokietiją

Berlyno šviesų festivalis - pažintinė kelionė į Vokietiją 11 diena: Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Stabtelėsite Gniezne – jau VIII amžiuje čia gyvenusių polianų genčių kunigaikščiai bandė savo žemes apie Gniezną jungti į valstybę. X amžiuje Gnieznas tapo Piastų, pirmosios Lenkijos valdovų dinastijos, valstybės sostinė. Gniezne rezidavo valstybės vadovai iki Lenkijos sostinės perkėlimo į Krokuvą. 966 metų Didįjį Penktadienį čia apsikrikštijo kunigaikštis Mieško I. Ši data laikoma Lenkijos krikštu. Ekskursija po Gniezno senamiestį, aplankant svarbiausią miesto įžymybę – XIV a. statytą garsiąją Gniezno katedrą, pasižyminčią didele architektūrine verte bei turinčią ypatingą reikšmę Lenkijos piliečiams, joje buvo karūnuoti 5 Piastų dinastijos karaliai, o viso regiono piligrimus traukia katedroje esantis Šv. Adalberto kapas. Be to, po Lietuvos krikšto 1387 m. įsteigta Vilniaus vyskupija buvo tiesiogiai pavaldi Gniezno arkivyskupijai. Pasivaikščioję po miestą, sėdame į autobusą ir per Lenkiją judame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 diena: Pusryčiai. Išvykimas į Potsdamą — laukia pažintis su Prūsijos karalių miestu: karaliaus Frydricho Didžiojo iniciatyva statyti Sanssoucirūmai ir parkas, Brandenburgo vartai, Olandų kvartalas, Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, buvusi rusų kolonija Aleksandrovka. Po ekskursijos vyksite į Berlyną. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Vokietijos sostinės centrą: Aleksandro aikštė, Televizijos bokštas, Katedra, Muziejų sala, Vyriausybės kvartalas, suvienytos Vokietijos parlamentas — Reichstagas. Viešnagės Berlyne metu sudalyvausite viename įspūdingiausių metų renginių — XI-ajame Berlyno šviesų festivalyje. Berlyno festivalis, pirmąkart įvykęs 2005 metais, tradicijas tęsia kasmet dešimt spalio mėnesio dienų. Festivalio koncepcija — miestas — šviesos meno scena, kuomet Berlynas (912 km²) tampa didele scena. Miesto architektūros paminklai, namai, gatvės, aikštės, paminklai, net gatvių iškabos tampa šviesų teatro žvaigždėmis. Šviesos menininkai ne tik kuria šviesų spektaklį, bet ir pasakoja miesto istoriją. Kasmet mieste pamatyti šio festivalio atvyksta apie 2 mln. žmonių! Meniško apšvietimo scenos, iliuminacijos, šviesų ir lazerių projekcijos, vaizdomenas, šviesų instaliacijos, multimedija — esame tikri, kad vis tai Jus nustebins, sužavės ir padovanos daug nepamirštamų įspūdžių. „Šviesa yra gyvenimas, šviesa yra energija, šviesa kalba visomis pasaulio kalbomis ir sujungia skirtingus žmones”, — sako berlynietis, festivalio koordinatorius Birgit Zander. Pasigrožėjus įspūdingais reginiais — kelionė Lietuvos link. Naktis autobuse.

3 diena: Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

Kelionės trukmė: 3 dienos/ 1 naktis

Kelionės kaina: 100 Eur/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;

grupės vadovo-gido paslaugos;

ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Mokamų objektų* lankymas;

Draudimas už papildomą mokestį.

Pastabos
Kelionės metu vairuotojų darbo ir poilsio režimas reglamentuojamas Europos Sąjungos priimtais reglamentais.

Kelionių agentūra pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.

Kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį.

Kelionės vadovas neveda ekskursijų mokamuose objektuose.

Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai, kai autobusas dėl vairavimo ir poilsio režimo privalo stovėti.

Reikalingi dokumentai

Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojantis (-i) ne trumpiau kaip 3 mėnesius skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Pažintinė kelionė į Vokietiją kartu su REISTOUR

Comments are closed