Pažintinė kelionė į Vokietiją. Reino platybės ir svaiginantis Rislingo vynas

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Reino platybės ir svaiginantis Rislingo vynas – pažintinė kelionė į Vokietiją

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Reino platybės ir svaiginantis Rislingo vynas 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, su sustojimais poilsiui ir pietums. Kelionės metu susipažinsime su kaimyninės šalies istorija ir kultūra. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvyktame į Moritzburgo rūmus*. Apsupti miškų ir vandens, ant dirbtinės salos pastatyti barokiniai rūmai – bene įspūdingiausi rūmai Saksonijos žemėje. Saksonijos ir Lietuvos–Lenkijos valdovui Augustui Stipriajam jie buvo puiki pasilinksminimų ir medžioklės vieta. Pasiekiame Viurcburgą. Ekskursija po miesto senamiestį:  Residenz rūmai, Festung-Marienberg tvirtovė, Viurcburgo katedra, Neumünster bazilika, Rotušė, kuri yra pastatyta XIII a., senasis Maino upės. Laisvu metu siūlome vyno degustaciją*. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Reino platybės ir svaiginantis Rislingo vynas 23 diena. Pusryčiai. Atvykstame į garsiojo Rislingo vynų sostinę – Rudesheimo miestą. Keltu vingiuojančiu virš vynuogynų laukų, pasikeliame prie Germanijos paminklo, sužinome jo istoriją. Rudesheime plaukiame laivu Reino upe* (~ 3 val.) ir grožimės legendine H. Heinės apdainuota Loreley uola. Vėliau pažintis su Koblencu, įsikūrusiu prie Mozelio ir Reino santakos. Apžiūrime miestą ir upių santaką nuo kyšulio, kuris dažnai vadinamas „Vokietijos kampu“. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Aplankome Eltzo pilį*. Pakylame į XVI a. Eltzų giminės pilį, kuri stebina bokšteliais, aukštais frontonais ir išskirtine ornamentika. Toliau vykstame į Mozelio upės perlą – Kochemą. Atvykę pasivaikštome po daugiau nei 2000 metų gyvuojantį miestą: pilis, senieji istoriniai pastatai, siauros romantiškos gatvelės, aikštės su jaukiomis kavinėmis. Vykstame į seniausią Vokietijos miestą – Tryrą. Pažintis su miestu: Porta Nigra vartai*, Imperatoriškos pirtys, Konstantino bazilika, Hauptmarkt aikštė ir kita. Esant galimybei, siūloma vyno degustacija*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją link Lietuvos. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą

Į kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais; grupės vadovo – gido paslaugos; ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
kelionės draudimas, *- lankomi objektai (~ 100 eurų);

Pastaba: kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti lankomų objektų eiliškumą.

Pažintinė kelionė į Vokietiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Comments are closed