Pažintinė kelionė į Vokietiją. Senoji Vokietija ir Harco kalnai

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Senoji Vokietija ir Harco kalnai – pažintinė kelionė į Vokietiją

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Senoji Vokietija ir Harco kalnai 21 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lekijos-Vokietijos pasienyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Magdeburgą, įsikūrusį prie Elbės upės. Tai buvęs vienas iš svarbiausių Otonų dinastijos miestų, garsėjantis savo Katedra, Rotušės aikšte. Tai buvęs viduramžių politinis, kultūrinis ir religinis centras, kuriame pirmajame iš tuometinių Imperijos didmiesčių oficialiai pripažintos Liuterio tezės. O Magdeburgo teisinės sistemos įtaka buvo tokia stipri, kad dauguma Rytų Europos miestų (tame tarpe ir Lietuvos Didžiosios Pažintinė kelionė į Vokietiją. Senoji Vokietija ir Harco kalnai 1Kunigaikštystės miestai) adaptavo savo teisinėje sistemoje. Išvykstame į Harco priekalnėse išsidėsčiusį Kvedlinburgą, įkurtą 922m. ir vadinamą „Vokietijos lopšiu“. Vienas didžiausių Vokietijoje Kvedlinburgo senamiestis yra įtrauktas į pasaulinį UNESCO kultūros paminklų sąrašą. Pažintis su miestu: Pilies kalva, ant kurios stūkso Kvedlinburgo pilis, turgaus aikštė, kurią puošia XIII – XIV a. Rotušė ir turtingų miestiečų namai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėti fachverkiniais, neogotikiniais bei jugendo stiliaus pastatais, paragauti originalaus vietinio alaus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Siauruoju *geležinkeliu kylame (~ 34 km) į aukščiausią Harco kalnyno viršukalnę Broken (1142 m). Pasak padavimų, būtent čia Valpurgijos naktį suskrenda viso pasaulio raganos. Pageidaujantys gali aplankyti Broken *muziejų. Gėrimės nepaprasto grožio apylinkių vaizdais. Nusileidus nuo Broken viršūnės vykstame į vieną gražiausių senosios Vokietijos miestų, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą – Goslarą. Pasivaikščiosime po viduramžišką, spalvingą senamiestį, kuris tarsi suskirstytas į tris teritorijas: imperatoriškoji, turtingoji pirklių ir amatininkų, ir skurdžioji – kalnakasių. Laisvas laikas senamiestyje. Senamiesčio namai vienas kitą lenkia puošyba. Vakarop vykstame į Harco regiono rekreacinį miestą – Bad Harcburgą. Lankomės pirčių ir baseinų komplekse*, kur nuplauname kelionės nuovargį bei atgauname jėgas (http://www.bad-harzburg.de/wellness-gesundheit/sole-therme/sauna-erlebniswelt.html) . Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją ir Lenkiją link Lietuvos.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa. *Kitiems mokamiems objektams turėti  ~ 60 eur/asm.

Pažintinė kelionė į Vokietiją su REISTOUR

Comments are closed