Pažintinė kelionė į Vokietiją. Šiaurės Vokietijos miestai. Helgolando sala

  • Trukmė: 6 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Šiaurės Vokietijos miestai. Helgolando sala – pažintinė kelionė į Vokietiją

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Šiaurės Vokietijos miestai. Helgolando sala 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, susipažįstant su kaimyninės šalies kultūra, gamta, istorija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į unikalų gamtos kampelį – Šprėvaldo biosferos draustinį. Tai žemumų plotai su vandens apsemtomis pievomis ir lapuočių miškais. Po pietų vykstame į Magdeburgą, kadaise buvusį vieną svarbiausių Vokietijos miestų. Romaninė – gotikinė katedra – geriausia istorinės svarbos ir didybės liudytoja. Pasaulietinė Magdeburgo miesto dalis didžiuojasi rotuše, turgaus aikšte. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Šiaurės Vokietijos miestai. Helgolando sala 23 diena. Pusryčiai.  Atvykstame į nuostabų Hanzos miestą – Celę. Tai vienas iš jaukiausių istorinių miestelių Vokietijoje, stebinantis savo renesansine pilimi, viduramžių gatvėmis bei dailiais „fachwerko“ stiliaus namais. Kelionę tęsiame į Bremeną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: pagrindinė Brėmeno viduramžiška turgaus aikštė; XVa. gotikinė Brėmeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu; Brėmeno muzikantų skulptūra. Šnoro kvartalas – istorinis XV- XVIII a. statytų mažų namų rajonas; Botgerschtrasse – šioje gatvelėje kadaise gyveno kubiliai, o 1926 m. buvo rekonstruota Art Deco stiliumi. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Vokietiją. Šiaurės Vokietijos miestai. Helgolando sala 34 diena. Pusryčiai. Vykstame į Cukshafeną, iš kurio plaukiame į Helgolando salą*. Tai raudono smiltainio uola atviroje jūroje už 70 km nuo kranto. Nieko panašaus nėra visoje Šiaurės jūros pakrantėje. Sala garsėja kaip ornitologinis draustinis, čia galima pamatyti ir saulėje besišildančius ruonius. Salos plotis tik 1 kv. km ir apeisime ją visą. Atokiau stovi Ilgoji Ana – 47m. aukščio raudono smiltainio uola. Saloje klimatas – ypatingas. Ją šildo Golfo srovė ir tai – saulėčiausia vieta Vokietijoje. Plaukiame atgal į žemyninę Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Hanzos miestų karaliene tituluojamą miestą – Liubeką. Mieste rinkdavosi Hanzos seimai, todėl miestas įtakojo viso Baltijos regiono ekonominę politiką. Savo klestėjimo laikotarpiu miestas prilygo Venecijai, o pradėjęs vadovauti sąjungai išaugo į nuostabų gotikinį miestą – Hanzos sąjungos sostinę. Didingos bažnyčios, miesto vartai, gyventojų ir pirklių namai – ir šiandien miestas stulbina savo grožiu. Po to vykstame į Šveriną. Pažintis su Pomeranijos valdytojų pilimi su sodais, senamiesčiu, aikšte su  rotuše ir Šv. Marijos katedra. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją link Lietuvos. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:
kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; grupės vadovo – gido paslaugos; ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: kelionės draudimas, *-mokami objektai (~110 eur).

Pažintinė kelionė į Vokietiją su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

 

 

Comments are closed