Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik..

  • Trukmė: 9 d. kelionė
  • Kaina: 410 Eur/asm., esant ne mažiau nei 44 asmenų grupei

Kroatija ir ne tik.. – pažintinė kelionė į Kroatiją

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 12 diena. Pusryčiai. Apie pietus pasiekiame Ptuj miestelį, esantį Dravos upės pakrantėje. Tai seniausias Slovėnijos miestas, garsėjantis savo vynais ir terminiais baseinais. Ekskursija po miestą: rotušė, Floriano kolona, Ptuj pilis. Po ekskursijos išvykimas į Mariborą, kuris paskelbtas 2012 metų Europos kultūros sostine. Mariboras yra antras pagal dydį Slovėnijos miestas, įsikūręs prie Dravos upės, pirmą kartą paminėtas 1164 m. Ilgą laiką miestą valdė Austrijos Habsburgų dinastija. Miesto įžymybės: XVI a. vandens bokštas, XV a. Mariboro pilis, XII a. katedra, senasis vynmedis – pripažintas seniausiu pasaulyje, kuriam jau daugiau nei 440 metų.

Vakare iš arčiau susipažinsime su Kroatijos sostine. Vakarinis Zagrebas apžiūrint miesto istorinį centrą. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 23 diena. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją. Apsilankymas Plitvicės ežerų nacionaliname parke, kuris pripažįstamas vienu gražiausių Europoje, įtrauktas į UNESCO sąrašą, kaip pasaulinės reikšmės gamtos paminklas. Jo fenomenas – 16 nedidelių ežerų, tarp savęs sujungtų kriokliais. Bukų, spygliuočių miškai, daugybė paukščių ir žvėrių šiame ežerų krašte palieka neišdildomą įspūdį. Išvykstame Zadaro link. Zadaras – vienas didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausių visos Kroatijos miestų, skaičiuojantis trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv.Donato bažnyčia. Vakarinė pažintis su miestu. Išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė kotedžuose/apartamentuose/viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 34 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Splitą* ir Trogirą*. Trogiras – tai viduramžių „miestas – muziejus“, vadinamas „Venecijos miniatiūra“, įsikūręs salelėje, kuri su sausuma sujungta tiltuku. Į UNESCO įtrauktas miestas turtingas savo istoriniais bei kultūriniais paminklais: XIV – XV a. Rotuše, Dalmatijos meno viršūne – Šv. Lauryno katedra*, 1000 metų senumo Šv. Nikolo vyrų vienuolynu, gotikiniais Čipiko rūmais, renesansiniais Žemyno vartais. Ekskursijos po Splitą metu Jus sužavės puikiai išlikęs 1700 m. senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas, Jupiterio šventyklos griuvėsiai*, katedra, senamiestis ir kiti architektūros paminklai.

Po pietų vyksite į įspūdingo grožio gamtos ir gyvūnijos parką, pavergiantį kalnų grožiu. Vingiuotu keliu, kildami į Biokovo kalnus, sustosite apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nuostabi Adrijos jūros panorama, matyti Bosnijos ir Hercegovinos vaizdai. Visi kartu palydėsite saulę. Malonų vakarą Jums garantuojame vaizdingoje vietoje, Biokovo kalnų papėdėje. Puiki galimybė paragauti kroatų nacionalinio patiekalo PĖKOS. Nakvynė kotedžuose/apartamentuose/viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 45 diena. Pusryčiai. Išvyka laivu į Hvaro ir Bračo salas  iš Makarskos kurorto uosto ir grožėdamiesi tolstančiais Biokovo kalnais plauksite į ilgiausią Kroatijoje Hvaro salą. Hvaras – sala vidurio Dalmatijos archipelage. Aplankysite vieną iš salos miestelių, kur galėsite pasivaikščioti siauromis senamiesčio gatvelėmis ir užlipti į apžvalgos aikštelę ant XVI amžiuje fortu paverstos bažnyčios stogo. Plaukiant į Bračo salą, laivo įgula vaišins ką tik iškepta žuvimi bei vynu. Bračo sala yra aukščiausia sala Adrijos jūroje. Aplankysite miestelį, iš kurio pėsčiomis arba vandens taksi galėsite pasiekti Auksinį iškyšulį – gražiausią paplūdimį visoje Kroatijoje. Turėsite puikią progą pasimėgauti maudynėmis. Grįžtame į Makarską. Nakvynė kotedžuose/apartamentuose/viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 56 diena. Pusryčiai.  Išvyka į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.  Senamiestyje išvysime: gynybines sienas ir fortus, koloną Rolandui – teisingumo ir garbės gynėjui, Placos gatvę, Onufrijaus šaltinį, subtilaus grožio bažnyčias, įmantrias ir paprastas miesto aikštes, Katedros lobyną*. Išvykimas iš Dubrovniko. Kelionė į Juodkalniją gėrintis vaizdinga Kotoro įlankos pakrante. Atvykimas į senovės miestą Kotorą, minimą nuo III a. pr. Kr.. Pažintis su senamiesčiu, apsuptu galinga tvirtovės siena: Šv. Luko bažnyčia, Kunigaikščių rūmai, Katedra ir katedros aikštė, Šv. Tribūno soboras, pastatytas XII a., Napoleono teatras, laikrodžio bokštas. Atvykimas į Adrijos jūros pakrantės kurortą. Nakvynė viešbutyje/ pensione.

Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 67 diena. Pusryčiai. Pusryčiai. Išvykstame Sarajevo link. Atvykstame į Sarajevą – Bosnijos ir Hercegovinos sostinę. Tai miestas, kur rytietiška architektūra ir kultūra priverčia susimąstyti, kur randiesi. Ekskursijos metu – Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga. Keliaujame Kroatijos link. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Dieną sustojimas Budapešte. Pažintinė kelionė į Kroatiją. Kroatija ir ne tik.. 7Trumpa pažintis su miestu: Pešto ir Budos rajonai, kuriuos skiria Dunojaus upė.  Apžiūrėsite Didvyrių aikštę su Vengrijos karalių ir valdovų skulptūromis, Katedrą, Vaidahunjat pilį Varašliget parke bei Dunojaus pakrantėje stovinčius nepaprasto grožio Parlamento rūmus. Išvykstame Slovakijos link. Nakvynė viešbutyje.

9 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare/naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota:

Kelionė komfortabiliu autobusu;

8 nakvynės viešbučiuose/privačiame sektoriuje su pusryčiais;

Grupės vadovo  – gido paslaugos;

Ekskursijos pagal programą;

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos (~130 Eur): kaina tikslinama atlikus rezervacijas

Rekomenduojame turėti maudymosi kostiumėlius ir rankšluosčius, patogią avalynę bei aprangą.

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas arba asmens tapatybės kortelė, galiojimas ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Kroatiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed