Pietų Afrikos Respublika – egzotinė kelionė

  • Data: teirautis agentūroje
  • Kaina: nuo 2170 €/asm + aviabilietai

Pietų Afrikos Respublika – egzotinė kelionė

Tai apžvalginis Pietų Afrikos ir Svazilendo karalystės turas. Daug nacionalinių parkų, laukinių gyvūnų ir nuostabios gamtos. Ši šalis atrandama nukeliaujant ilgus atstumus, todėl kai kurias dienas leisime kelyje, bet visada po to seks diena, skirta pažinti vietovei.

Kodėl verta rinktis šią kelionę?

  • Kriugerio ir Ado nacionaliniai parkai bei Zululendas – žvėrių stebėjimas;
  • Svazilendas ir Drakeno kalnai – žygiai pėsčiomis kalnuose;
  • Zululendas ir Laukinis krantas – vietinė kultūra;
  • Hermanus – paplūdimiai ir banginiai;
  • Keiptaunas – Cape Point kyšulys ir Stalo kalnas.

1 – 2 dienos.

Skrydis Vilnius – Johanesburgas.

​Antrąją dieną į Johanesburgą atskrisime 11:20, praėję visas pasienio procedūras važiuosime į viešbutį ir turėsime laiko poilsiui. Apsistosime toliau nuo miesto centro, šiai dienai nėra numatyta jokia ekskursinė programa, mat sekantį rytą pajudėsime gana anksti. Nakvynė viešbutyje.

3 diena.

Johanesburgas – Mapumalanga (380 km, +/- 5,5 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėIšvykstame iš Johanesburgo 06:30 ryte, važiuojame link Mpumalanga, kur mus džiugins kalnai, panoraminiai takeliai, slėniai, upės, kriokliai ir miškai. Vos keli regionai visame pasualyje gali prilygti šioms neįtikėinoms lygumoms bei aukštumoms. Aplankysime Piligrimų poilsio vietą, Bourkės laimės duobes ir Dievo langą, vėliau apsistosime namelyje ant aukštumos, netoli Graskopo. Nakvynė lodžijoje. (P, Pi, V)

4 – 5 dienos.

Krugerio nacionalinis parkas (iki parko – 150 km, +/- 2 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėPats didžiausias žvėrių rezarvatas visoje Pietų Afrikoje, didžiuojasi tuo, kad čia gyvena daugiausiai skirtingų rūšių visame pasaulyje ir yra net 16 skirtingų ekosistemų. Safariai suteiks galimybę pamatyti nuostabius gyvūnus. Turėsime juos tris (du vakariniai ir vienas rytinis). Galėsite pamatyti „Didijį penketą“ (liūtas, leopardas, dramblys, raganosis, buivolas) ir dar daugybę kitų Afrikos laukinės gamtos atstovų. Gyvensime stacionariose palapinėse su visais patogumais, mūsų lodžija yra tikrai puikioje vietoje, netoli upės, kur ateina atsigerti gyvūnai, tad net ir ne safarių metu galėsite jaustis įvykių sūkuryje. Už papildomą mokestį bus galima išbandyti ir naktinį safarį. (P, Pi)

6 diena.

Svazilendo karalystė (300 km, +/- 6–7 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėMalolotja gamtos rezervatas Svazilendo karalystės kalnuose – mūsų kitas tikslas. Pakeliui sustosime apsipirkti Malelane, bei turėsime atlikti Jeppes Reef pasienio punktų formalumus. Malolotja žinoma dėl savo gamtos įvairovės, nuo trumpų pievų iki daubų ir krūmynų, nuo skurdžių iki drėgnų miškų. Šias vietoves tyrinėsime pėsčiomis, mėgaudamiesi pasakiškais kalnų vaizdais. Asipalaiduosime vakarieniaudami prie laužo ir liksime nakčiai kalnų nameliuose. (P, Pi, V)

7 – 8 dienos.

Zululendas (300 km, +/- 4 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėAplankysime amatininkų turgus netoli Mbabanės, kuriuose yra neįtikėtinas kiekis vietinių gyventojų rankdarbių, taip pat, nepraleisime ir vietino šamano prekystalio! Grįšime į Pietų Afriką ir trauksime link Mkuzi žvėrių rezervato, kuris yra rojaus kampelis nykstančiai juodųjų raganosių rūšiai. Aplankysime vandenduobę, kur gyvūnai susirenka atsigerti. Po ankstyvo ryto gyvūnų stebėjimo apsilankysime Zulu kaimelyje, esančiame rezervato pasienyje ir šiek tiek sužinosime apie zulu kultūrą. Nakvynė lodžijoje su nuolatinėmis palapinėmis ir privačiais patogumais. (P, Pi, V)

9 – 10 dienos.

Drakensbergo kalnai (500 km, +/- 7 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėDrakensbergo kalnai arba „uKhahlamba“ – iečių užtvara, yra 200 km ilgio kalnuota stebuklų šalis ir pasaulinio paveldo objektas. Iš Mkuzi važiuojame tolyn į pietus link šių kalnų pagrindo, kur dvi naktis nakvosime žaviuose kotedžuose. Laiką leisime vaikščiodami palei gražiuosius kalnų upelių keliukus ar tiesiog mėgaudamiesi kvapą gniaužiančiais vaizdais. (P, Pi, V)

11 – 12 dienos.

Laukinė pakrantė (600 km, +/- 8,5 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėPakeliui į Laukinę pakrantę mes aplankome Qunu, Nelsono Mandelos gimtinę ir pagerbiame šį didį žmogų. Laukinė pakrantė yra žmogaus nepaliesta gamta su daugybe atviros erdvės ir senų miško vietovių. Liekame pernakt Kei Mouth ir kitą dieną skiriame šios vietos tyrinėjimui, susipažinimui su vietiniais kaimo gyventojais ir atsipalaidavimui paplūdimyje. Nakvosime lodžijoje toliau nuo pajūrio, gamtos apsuptyje. Norintys galės išbandyti žvejybą vandenyne (už papildomą mokestį) (P, Pi, V)

13 diena.

Ado dramblių nacionalinis parkas (500 km, +/- 7 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėAdo dramblių nacionalinis parkas buvo įkurtas 1931 metais siekiant apsaugoti paskutiniuosius vienuolika laukinių dramblių nuo išnykimo. Šiandien čia vaikšto daugiau nei 600 dramblių. Parke taip pat galima pamatyti juodųjų raganosių, buivolų, liūtų ir leopardų, bei daug kitų stambių žinduolių ir daugiau nei 400 paukščių rūšių kitoje parko dalyje. Tikri laukinės gamtos mylėtojai galės pasirinkti ir naktinį safarį už papildomą mokestį. Nakvynė namukuose arba stacionariose palapinėse lodžijoje. (P)

14 – 15 dienos.

Knysna / Tsitsikamma (300 km, +/- 4,5 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėDvi naktis apsistosime vasarnamių poilsiavietėje Knysnoje, kuri įsikūrusi ramioje lagūnoje. Leisimės į dienos kelionę Audros upe, kur vaikščiosime tarpekliuose akmeningu krantu. Tsitsikamma nacionalinis parkas apima 80 km nuostabaus pakrantės kraštovaizdžio. Papildoma veikla: šuolis su guma, banginių stebėjimas ar turas medžių viršūnėmis. Nakvynė (P)

16 diena.

Hermanus (420 km, +/- 6 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėHermanus siūlo vieną geriausių pasaulyje banginių stebėjimą sausumoje. Nuo birželio iki lapkričio banginiai atvyksta iš pietinių vandenynų poruotis šiuose sekliuose vandenyse. Banginių sezono metu pasivaikščiosime šia pakrante, pasigrožėsime gamta Fernkloofo rezervate. Miestelis taip pat garsėja savo jūros gėrybių restoranais. Nakvynė jaukiame viešbutyje. (P, Pi)

17 – 18 dienos.

Keiptaunas (150 km, +/- 2 val.).

Pietų Afrikos Respublika - egzotinė kelionėKeiptaunas yra vienas iš fotogeniškiausių miestų visame pasaulyje, Stalo kalnas suteikia jam išskirtinį vaizdą. Pakeliui į Keiptauną aplankysime Stellenbosh, garsų šalies vynų regioną, pasižvalgysime po vynų rūsius ir galėsite padegustuoti vyną (už papildomą mokestį). Aplankysime prieplauką Hout įlankoje, Cape viršūnę, garsiuosius pingvinus, paplūdimius ir krantinę. Miestas garsėja pramogomis. Papildomai galima aplankyti Robben salą, nerti su rykliais ar pamatyti ruonių koloniją. Apsistosime puikioje vietoje, boutique stiliaus viešbutėlyje, kuris uždės puikų akcentą kelionei. (P)

19 diena.

Skrydis namo.

Ryte kylame į Stalo kalną atsisveikinti su miestu ir šalimi. Laisvas laikas prieš skrydį (18:00) namo.

Spausdinti

Comments are closed