Poilsinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italijos magija

  • Trukmė: 8 d./7 n. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Šiaurės Italijos magija – poilsinė kelionė į Italiją

Poilsinė kelionė į Italiją. Šiaurės Italijos magija 11 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykimas į Štirijos sostinę – Gracą, įsikūrusį abipus Mur upės. Niujorko meninkas yra sukūręs tikrą technikos stebuklą,dirbtinę salą viduryje Mura upės.Galėsime aplankyti viduje esančią kavinę ar grožėtis vaizdu įkurtame amfiteatre. Ekskursija po miestą: gotikinė miesto katedra, Burgas – buvusi tvirtovė, dabar čia posėdžiauja Štirijos žemės vyriausybė, imperatoriaus Ferdinando II mauzoliejus, Arsenalas, Landhauzas – dabartiniai Štirijos žemės parlamento rūmai, Pilies kalnas – buvusi imperatoriaus rezidencija, varpinės ir laikrodžio bokštai. Po Napaleono armijos siautėjimo tik jis vienintelis liko kaip didvyris stovėt ir iki šiol duoda ženklą skambėti vienam iš seniausių Austrijos varpinių. Išvykimas iš Graco. Kelionė per Austriją, Italiją. Atvykimas į šiaurės Italijos kurortą Lido di Jesolo, įsikūrusį prie Adrijos jūros. Čia jūsų laukia smėlio paplūdimiai, švelnus jūrinis klimatas bei pažintis su Šiaurės Italija ekskursijų metu. Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

 3 diena. Pusryčiai. Poilsis pie Adrijos jūros arba visos dienos išvyka į Veneciją. Juk sakoma, kad Venecijos miesto svaigulys sukelia norą sugrįžti.Perėjęs Šv. Morkaus aikštę , kur balandžiai turi daugiau teisių nei žmonės ar vakarieniaudamas upe plaukiajančia gandola, Jūs pamilsit Veneciją visam gyvenimui.Miestas stovi ant alpinio maudedžio polių,nors ši mediena ypač atspari puvimui, rekomenduojama Veneciją aplankyti iki 2008m. Manoma miestas taps netinkamas gyventi. Apžvalginė ekskursija po Veneciją: Šv.Morkaus bazilika su garsiuoju Aukso altoriumi ir bizantiškom bei vėlyvesnėm mozaikom,anta Maria della Salute bažnyčia. Varpinė, buvusios valstybės valdovų iškilioji rezidencija – Dožų rūmai, Rialto tiltas, Atodūsių tiltas, Frari bazilika (Venecijos iškiliausių menininkų panteonas), Šv. Jono ir Pauliaus bazilika.Laisvas laikas.Ir nepamirškite nusipirkti garsiają Venecijos kaukę, kuri buvo naudojama nepasislėpti , o lygybei palaikyti. Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros arba išvyka į Veroną. Verona romantiška atmosfera spindintis miestas, neveltui V.Šekspyras legendinei savo dramai „Romeo ir Džiuljeta“ pasirinko šį miestą.Vaikščiodami siauromis gatvelėmis užsukite į mažą kiemelį kuriame viskas kvepia meile:meilės spynelės,rašteliai ir pačios džiuljetos balkonėlis.Galėsime išsakyti slapčiausias meilės viltis, užrašyti jas ant lapelio ar sienos ir prašyti Džiuljetos pagalbos. Apžvalginė ekskursija: romėnų amfiteatras kuris yra išlikęs ir yra trečias pagal dydį pasaulyje, Žolių aikštė, Sinjorijos aikštė Dantės statula, viduramžiniai Teisingumo aikštė ir rūmai. Katedra, Šv. Zeno bazilika,*Džiuljetos namas. Romėnų teatras, seniausias Veronos Akmeninis tiltas. Laisvas laikas. Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Poilsis pie Adrijos jūros arba išvyka į Padują ir Vičencą. Atvykimas į Padują – Šv. Antano miestą. Šv.Antano bazilika – didinga šventovė, garsėjanti įspūdingais bizantiškais kupolais. Donatelo sukurtas Didysis altorius su Šv.Antano stebuklų scenomis, šventojo palaikų, relikvijų ir kt. koplyčios. Vienas seniausių Europoje – Paduvos universitetas, kuriame kelias dešimtis metų dirbo garsusis Galilėjo Galilėjus, Fruto aikštė su Radžonės rūmais. Išvykimas į Vičencą. Apžvalginė ekskursija: Šv.Lauryno bazilika, centrinė miesto aikštė, Teismo rūmai, kitaip dar vadinami Paladijaus bazilika, Kjerikačio rūmai, Olimpinis teatras – seniausias Europoje uždaras teatras, pastatytas XVI a. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Poilsis pie Adrijos jūros arba išvyka prie Gardos ežero. Kelionė link  Gardos ežero – didžiausio Italijos ežero. Viduramžiško Sirmionės miestelio aplankymas. Pažintis su miesteliu: Skaligierių valdžiusių Gardą XIII a. Pilis, pastatyta ant vandens, romėnų epochos poeto Katulo vilos liekanos. Pageidaujant- įspūdingas plaukimas laiveliu aplink Sirmionę. Vyno ūkio aplankymas. Grįžimas į pajūrio kurortą.  Nakvynė viešbutyje.

7  diena. Pusryčiai. Išvykimas iš kurorto. Kelionė į Trentino regioną. Trumpam sustosime prie unikalių Dolomitinių Alpių. Šis pavadinimas kilęs dėl rusvai gelsvos uolienos ir joje esančio mineralo dolomito, kuris šiems kalnams suteikia savotiškas spalvas ir formas. Italai šį kraštą atsikovojo per Pirmąjį pasaulinį karą – kalnuose vyko aršūs mūšiai tarp italų ir austrų. Dabar Alpės garsėja kaip vyno, sūrių, turizmo ir žiemos sporto vieta. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje

Į kainą įskaičiuota:

7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės gido-vadovo paslaugos, kelionės patogiu autobusu.

Į kainą neįskaičiuota:

viešojo transporto bilietai, draudimas; bilietai į mokamus objektus;

įvažiavimo mokestis į Veneciją (apie 6 eur žmogui);

Privalomas kurorto mokestis Lido di Jesolo mieste: 7 eur žmogui

* pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti: apie 110 Eur/ asm.

* MOKAMOS EKSKURSIJOS. Kainos pateiktos susirinkus ne mažiau kaip 30-35 asmenys grupei – sezono metu kaina gali keistis.

Kelionė į San Mariną arba Padują: 19 eur žmogui;

Kelionė į Gardos ežerą: 25 eur žmogui.

Nepamirškite į kelionę pasiimti paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančio ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos.

Poilsinė kelionė į Italiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed