Sakralumu ir ramybe dvelkianti bažnyčių naktis Prahoje

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: 160 Eur/asm.

Sakralumu ir ramybe dvelkianti bažnyčių naktis Prahoje – pažintinė kelionė į Prahą

Prakalbus apie bažnyčią, daugelis suglumsta ir susimąsto… Juk tai taip tyra, asmeniška, svarbu…

Gegužės 29-ąją Praha ir vėl suteikia galimybę pabūti su savimi unikaliame renginyje Bažnyčių naktis. Sakralumą sustiprina vargonų muzika, dainos ir giesmės, draugiški bei nuoširdūs veidai, dėmesys vienas kitam, jauki šiluma, žvakių šviesa ir, žinoma, maldos…  Žmonės čia suplaukia ne tik iš Europos, bet ir iš atokių pasaulio kampelių. Juk kone 2000 visų Čekijos bažnyčių ir koplyčių atveria savo duris visiems, norintiems pamatyti ir pajusti kažką nepaprasto! Kriptos, koplyčios, bažnyčios, vakarinė ar naktinė Prahos panoramos nuo smailių bažnyčių bokštų, romantiška muzika, nenuilstančių žmonių žingsniai… Ko daugiau norėti?

Pažintinė kelionė į Prahą 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena.  Pusryčiai. Važiuojame į Adršpadų kalnų gamtos rezervatą. Adršpach uolos. Iškylaujame po neįprastų formų uolų rezervatą. Šis parkas – tai puiki vieta pasivaikščioti kalnų takeliais, siaurutėliais tarpekliais, tarp nepakartojamų iki 80 m aukščio siekiančių uolų, tarsi bokštų, kuriuos bėgant amžiams suformavo vėjas, vanduo ir temperatūrų svyravimai. Kai kurioms iš jų net ir vardai suteikti. Na, o nestokojantys fantazijos ir patys uolose įžvelgs gyvūnų ar kitų būtybių siluetus. Pažintinė kelionė į Prahą 2Išvykstame į Prahą. Ekskursija po Prahos senamiestį: buvusi karalių rezidencija ir Prahos lopšys Hradas, Prezidentūra, Senamiesčio ir Vaclovo aikštės, Rotušė bei unikalus bokšto laikrodis, Karlo IV pėsčiųjų tiltas, žavintis barokinėmis skulptūromis. Galimybė plaukti laivu Vltavos upe.* Vakare – Bažnyčių naktis! Renginio metu galimybė patekti į kriptas, bažnyčių, koplyčių ar vienuolynų rūsius, ne kasdien prieinamus paprastam mirtingajam; individualios šventovių programos, pažintis su dvasiniais bei meniniais turtais, pasivaikščiojimai po uždarus sodus, galimybė pasikelti į bokštus ir varpines. Esant norui ir galimybei, įmanoma paragauti vyno, naudojamo mišių metu. Kodėl gi ne? Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Prahą 33 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Karlovy Vary – didžiausią Čekijos mineralinių vandenų kurortą, įsikūrusį vaizdingame Tepla upės slėnyje. Pažintis su senamiesčiu: Mlynska kolonada, Didysis geizeris, Senasis turgus. Funikulieriumi pakilsime* į apžvalgos aukštelę pasigėrėti apylinkių panorama, o dieną karūnuos maudynės atvirame terminiame baseine.* Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Išvykstame link Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįžimas į Lietuvą.

Pažintinė kelionė į Prahą 4Kelionės kaina: 160 Eur.

Į kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota: kelionės draudimas, mokami objektai (~ 50-60 Eur).*

Pažintinė kelionė į Prahą Kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed