Serengetis – Legolendas – Heidės atrakcionų parkas – pramoginė kelionė į Vokietiją

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: 270 €

Serengetis – Legolendas – Heidės atrakcionų parkas – pramoginė kelionė į Vokietiją

1 diena  Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, susipažįstant su kaimyninės šalies kultūra, gamta, istorija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Kelionė į Serengečio parką*. Serengečio safaris- tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leiskitės į safarį: per langus drąsiai ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai uždaromi. Linksma ir smagi Beždžionių šalis. Jų pilna visur, galima užeiti į Beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės – užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus „Džiunglių safaris“ džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užtvers griūvantys medžiai. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kurioje – 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai – „Laisvalaikio šalis“ su daugybe atrakcionų. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Bilundą. Pramogos Legolendo parke* – grožio, atrakcijų, žaidimų ir lego kaladėlių karalystėje. Čia gėrėsitės 20 kartų sumažintomis pastatų ir monumentų kopijomis. Spalvotas Duplo kaladėlių pasaulis skirtas vaikams iki trijų metų amžiaus. Kiekvienas panorėjęs galės išmokti valdyti sraigtasparnį, traukinį, vairuoti automobilį. “Laukinių vakarų” ramybę saugo šerifas. Indėnų genties vadas kartu su mažaisiais ant laužo kepa dešreles. Piratų šalyje gausu lobių ir brangenybių. Kaip smagu rasti aukso, plaunant kalnų upės smėlį! Karaliaus pilyje aplankomi riteriai, gražiosios princesės. Legolendą galima apžvelgti tiek iš traukinio, tiek iš apžvalgos bokšto, taip pat susipažinti su karališkąja šeima. Technikos mėgėjų dėmesį patrauks oro bei jūrų uostų maketai. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką. Visa diena Heidės parke*. Tai didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas – tikras rojus greičio ir aštrių pojūčių mėgėjams: „Amerikietiški kalneliai”, „Limitas”, „Skrajojantis pianinas”, aukštai virš medžių kylančios laivinės sūpuoklės!!! Mėgstantiems vandenį – dvi „pašėlusio vandens” trasos su 20 m aukščio kriokliais, kruizas sraunia kalnų upe. Romantikams – pirmykščių žmonių pasaulis, vokiečių pasakų karalystė su šokančiomis ir kalbančiomis lėlėmis, pasivažinėjimas senovinėmis mašinėlėmis ir net 7 skirtingos traukinukų trasos. O kur dar delfinų, aligatorių, jūros liūtų šou, elektroninis paukščių teatras. Topas – didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas”. Naujausias atrakcionas – pašėlęs ir beprotiškas „Dykumų ralis”. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją link Lietuvos. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Kelionės kaina:  270Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Pramogų parkų lankymas ~70Eur/asm;

Pastabos:
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pramoginė kelionė į Vokietiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed