Talinas – Stokholmas – Ahaa mokslo ir žinių centras – pažintinė kelionė į Estiją ir Švediją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 185 €

Talinas – Stokholmas – Ahaa mokslo ir žinių centras – pažintinė kelionė į Estiją ir Švediją

1 diena Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžišku Hanzos architektūros senamiesčiu: Tompea pilis ir Helmano bokštas,  Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė, „Trumpoji koja“, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai. 1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Vakare,  kruiziniu laivu, išplaukiame iš Talino į Stokholmą. Laukia pramogos kelte: čia veikia kavinės, restoranai, parduotuvės, diskotekos ir kt. Nakvynė keturvietėse laivo kajutėse.

Kruizas. Talinas - Stokholmas - Tartu2 diena  Atvykstame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po miestą, pastatytą ant 14 salų, kurias jungia tiltai, ir  vadinamą „Šiaurės Venecija“: Stokholmo simbolis – Karalių rūmai, Didžioji katedra, kurioje buvo karūnuojami šalies valdovai, Parlamento rūmai, Riterių bažnyčia. Esant pageidavimui (pranešama iš anksto) lankome Rotušę*, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų pagerbimo šventė. Aplankomas populiariausias Skandinavijoje karališko laivo „Vaza“* muziejus, kur stovi autentiškas, iš jūros dugno iškeltas, XVII a. burlaivis. Išplaukiame į Taliną. Vakare laukia pramogos kelte: laive veikia kavinės, restoranai, parduotuvės, diskotekos ir kt. Nakvynė keturvietėse laivo kajutėse.

3 diena Atplaukę į Taliną, tęsiame kelionę. Atvykstame į amžinai jauną studentų miestą Estijoje – Tartų, kuriame lankome  jaunimo mokslo centrą AHHAA*. Šis mokslo centras patraukliais ir įdomiais būdais leis pažinti ir prisijaukinti naujausius mokslo atradimus. Viskas sukurta taip, kad kiekvienas lankytojas galėtų visur aktyviai dalyvauti, tyrinėti, kad pats viską išmėgintų ir įgytų gausybę taip reikalingų žinių! Jūsų nuostabai – mokslo centras*, planetariumas*, oro dviratis, į dangų kylantis liftas ir net mokslinis teatras! Ir visa tai – Jums!

Kelionės kaina: 185 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės kelto keturvietėse kajutėse Talinas – Stokholmas – Talinas;;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
2 x pusryčiai kelte (*perkant su kelione): ~38 eur/ suaugusiam; ~18 eur/ 12-17 metų jaunimui;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;
Vykstant į kelionę būtina turėti galiojantį ne trumpiau nei 3 mėnesiai po kelionės pabaigos asmens dokumentą.
*Už papildomą mokestį galima užsakyti aukštesnės klasės kajutes, vakarienę ir kt.

Pažintinė kelionė į Švediją ir Estiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed