Pažintinė kelionė į Budapeštą

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: nuo 150 Eur/asm. (esant 35 asmenų grupei)

Ten, kur vingrusis Dunojus – pažintinė kelionė į Budapeštą

Pažintinė kelionė į Budapštą 11 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kadangi Vengrija garsėja įspūdingo grožio miestukais šalia Dunojaus, tad ir mes pakeliaukime Dunojaus vingiais: dar rytą aplankysime senosios romėnų gyvenvietės Akvinikum griuvėsius, vėliau užsukame į didžiausios Vengrijoje ir Centrinėje Europoje katalikų bažnyčios miestą – Estergomą. Šventovė* pastatyta ant pilies kalno, visai šalia Karalių rūmai. Svajingai nuteiks Pažintinė kelionė į Budapštą 2pasivaikščiojimas promenada Dunojaus pakarantėje. Po pietų vaikštinėsime viduramžius menančioje XIII a. įkurtoje Vyšegrado tvirtovėje*. Tai buvusi Vengrijos karalių rezidencija ir kartu gynybinė pilis, įsikūrusi ant kalvos prie Dunojaus vingio. Pasigrožėję viduramžiška pilimi vyksime į Sentendre. Ekskursija po miestelį: žavios, jaukios ir siauros senamiesčio gatvelės, menininkų galerijos, marcipanų muziejus*, ištvermingiems siūlome pasigrožėti įspūdinga panorama nuo miestelio kalvos. O kad kelionė į Vengriją įsimintų ilgam, siūlome vynų degustaciją*. Vakarop atvykstame į Vengrijos sostinę – Budapeštą. Pageidaujantiems siūlome plaukimą laivu* Dunojaus upe. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Budapštą 33 diena. Pusryčiai. Ekskursija po dešinįjį Dunojaus krantą – Budą: neoromaninė tvirtovė – Žvejų bastionas, Šv. Trejybės aikštė su gotikine Dievo Motinos bažnyčia*, kurioje vykdavo karūnavimo ir karalių vedybų ceremonijos. Miesto didybės simbolis – XIV a. Karalių rūmai, nuo kurių apžvalgos aikštelės atsiveria puikūs Pešto vaizdai su žaviaisiais Dunojaus tiltais. Kairiajame Dunojaus krante – Pešte – pagrindinė senamiesčio arterija – Vaci gatvelė, gražiausias ir didžiausias pastatas visoje šalyje – neogotikiniai Parlamento rūmai, primenantys milžinišką gotikinę bažnyčią; įspūdingo dydžio neorenesansinė Šv. Stepono katedra, kurioje saugoma Šv. Stepono – pirmojo Vengrijos karaliaus – ranka. Laisvas laikas. Siūlome maudynes Seicenio* Pažintinė kelionė į Budapštą 4terminėse maudyklose po atviru dangumi. Vakare išvykstame Lietuvos link.

4 diena. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Po pietų grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina:  150 Eur (esant grupėje ne mažiau nei 35 asmenims)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa.

*Už įėjimus į muziejus, pilis, degustacijas  ir kt. mokamus objektus mokama vietoje.

*Plaukimas laivu Dunojumi – 10 Eur (su vakariene laive 20 Eur)

*Kitiems mokamiems objektams turėti  ~ 50 – 60 Eur

Pažintinė kelionė į Budapeštą kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed