Žavusis Lvovas – pažintinė kelionė į Ukrainą

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 165 €

Žavusis Lvovas – pažintinė kelionė į Ukrainą

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją Ukrainos link. Trumpa ekskursija Liubline – seniausiame Kazimiero Didžiojo statytame mieste. Pasienio Lenkija – Ukraina formalumai.  Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Ukrainą. LDK didybė Ukrainoje 22 diena.  Pusryčiai. Vykstame Lvovo link. Pažintis su Lvovu, Galicijos sostine. Tai vakarietiškas Ukrainos miestas su gilia ir įdomia istorija, pradėtas statyti daugiau nei prieš 760 metų ir šiandien vis dar statomas. Pažintį su miestu pradėsime nuo teatralizuotos ekskursijos “Lvovas per šimtmečius“*, kur su rotušės ir pagrindinės miesto aikštės istorija supažindins miesto burmistras, Žydų kvartale pasitiks šokantis Moiša ir praves pro savo gimtąsias vietas, elgetų baronas parodys savo valdas, atskleis kai kurias pasaptis, pavyzdžiui, kaip Lvove galima buvo gauti licenziją elgetavimui, vietinis vienuolis nuves mus į miesto požemius, parodys savo celę, papasakos apie savo nelengvą tarnystę, paaiškins kam reikia dėkoti, kad Lvovo alus toks išskirtinis, gardus, išlindę iš požemių sutiksime dainuojantį juokdarį „batjar‘ą“ (taip vadinosi  Austro-Vengrų laikais gyvenę miesto juokdariai, kurie krėtė įvairias išdaigas), kuris papasakos apie Lvovo juokus ir šokius. Laisvas laikas pietums ar pasivaikščiojimui Laisvės prospekte – vienoje iš gražiausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių. Po pietų tęsiame pažintį su Lvovu autubusu ir pesčiomis: apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro soborą su Šv. Anufrijaus grota, Lvovo žymių žmonių panteoną Ličiakovskių kapinės: unikalūs XVIII – XXa. paminklai, istorinė lenkų sukilėlių laidojimo vieta… Miesto ir apylinkių panorama nuo Aukštutinės pilies. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Ankstyvi pusryčiai arba pusryčių dežutės. Kelionė per Ukrainą. Pasienio Ukraina – Lenkija formalumai. Kirtę Ukrainos – Lenkijos valstybinę sieną vykstame į Zamostės miestą. Trumpa ekskursija po senamiestį. Tęsiame kelionę namų link. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 165 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Vykstant į šią kelionę yra būtinas LR piliečio pasas galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. nuo kelionės pabaigos.
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Ukrainą kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed