Baltųjų naktų miestas Sankt Peterburgas – pažintinė kelionė į Rusiją

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: 260 €

Baltųjų naktų miestas Sankt Peterburgas – pažintinė kelionė į Rusiją

1 diena Išvykstame iš Lietuvos.  Kelionė per Latviją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą autobusu: Nevskio prospektas, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, su aukščiausia pasaulyje Aleksandro kolona, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, kurią puošia nuostabus paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su didžiaisiais Egipto sfinksais, Aurora, Petropavlovsko tvirtovė* ir jos architektūrinis ansamblis: Šv. Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti visi Rusijos carai pradedant Petru Didžiuoju, kalėjimas. Po pietų Ekskursija į *Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai – Rusijos carų rezidencija, įspūdingas XVIIIa. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Vakarop plaukimas Sankt Peterburgo kanalais*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai.  Pusdienio išvyka į *Jekaterinos rūmus ir parką Puškine. Tai įspūdingi XVIIIa. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas „Gintaro kambarys”. Grįžimas į Peterburgą ir laisvas laikas iki vakaro. Naktinė “tiltų pakėlimo” ekskursija*. Apžvalginiais laiveliais  plukdoma pažiūrėti, kaip į naktinį dangų šauna tiltai. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio ir lankome vieną didžiausių pasaulio soborų – *Isakijaus soborą, kuris  nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Po pietų išvyka į rusų Versalį – *Peterhofą – carų vasaros rezidenciją. Tai nuostabus XVIIIa. architektūros ansamblis ir parkas ant Suomių įlankos kranto, garsus savo rūmais, fontanų alėja ir kaskadų terasa. Vakare išvykimas iš Sankt Peterburgo. Kelionė per Rusiją. Vėlyvas, po vidurnakčio atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai.  Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

 

Kelionės kaina: 260 eur/ asm. esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje;

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu,
4 naktys viešbutyje su pusryčiais;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Vietinio rusiškai kalbančio gido Sankt Peterburge paslaugos;
Ekskursinė programa;
Dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Kelionės draudimas (būtinas forminant viza) ir viza ~ 75 Eur/1asmeniui.
Mokami objektai * ~ 100 Eur/1 asmeniui.

Pastabos:

  • Konsuliniai (Rusijos vizos) mokesčiai dažnai keičiasi;
  • Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ir/ar papildyti programą
  • Reikalingi dokumentai vizoms (dokumentai vizoms pristatomi kelionės organizatoriui likus ne mažiau nei 3 savaitės iki išvykimo):
  • pasas (tvarkingas, nesuplėšytas, turi galioti mažiausiai 6 mėn. po vizos galiojimo pabaigos; pase turi būti ne mažiau nei 2 tušti puslapiai);
  • 1 nuotrauka (spalvota, matinė, baltame fone 3,5×4,5 cm; atitinkanti kliento dabartinį amžių; jeigu klientas paso nuotraukoje su akiniais, tai ir nuotraukoje vizai turi būti su akiniais. Jeigu pase be akinių, tai ir nuotraukoje vizai turi būti be akinių);
  • anketiniai duomenys (darbovietė, pareigos, adresas, telefonas, gyvenamoji vieta, telefonas, jei klientė — moteris, pakeitusi pavardę — mergautinė pavardė, jei klientas gimė ne LR — gimimo vieta ir kuriais metais atvyko į LR).

 

Pažintinė kelionė į Rusiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed