Baltųjų naktų miestas Sankt Peterburgas – pažintinė kelionė į Rusiją

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: 365 €

Baltųjų naktų miestas Sankt Peterburgas – pažintinė kelionė į Rusiją

1 diena Išvykstame iš Lietuvos.  Kelionė per Latviją, Estiją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

2 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą autobusu: Nevskio prospektas, Žiemos rūmai ir rūmų aikštė, su aukščiausia pasaulyje Aleksandro kolona, Admiralitetas, Dekabristų aikštė, kurią puošia nuostabus paminklas „Varinis raitelis” Sankt Peterburgo įkūrėjui Petrui I-ajam. Vasiljevo sala ir jos architektūrinis ansamblis, Nevos krantinė su didžiaisiais Egipto sfinksais, Aurora, Petropavlovsko tvirtovė* ir jos architektūrinis ansamblis: Šv. Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti visi Rusijos carai pradedant Petru Didžiuoju, kalėjimas. Po pietų Ekskursija į *Ermitažą (Žiemos rūmus) – vieną didžiausių muziejų pasaulyje. Žiemos rūmai – Rusijos carų rezidencija, įspūdingas XVIIIa. baroko stiliaus pastatas (architektas B.Rastrelis; pagal jo projektą pastatyti Rundalės ir Jelgavos rūmai Latvijoje). Ermitažo kolekcijoje yra daugiau kaip 3mln. eksponatų nuo seniausių laikų iki mūsų dienų. Vakarop plaukimas Sankt Peterburgo kanalais*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena Pusryčiai.  Pusdienio išvyka į *Jekaterinos rūmus ir parką Puškine. Tai įspūdingi XVIIIa. baroko stiliaus rūmai, kuriuose yra restauruotas garsusis, legendomis apipintas „Gintaro kambarys”. Grįžimas į Peterburgą ir laisvas laikas iki vakaro. Naktinė “tiltų pakėlimo” ekskursija*. Apžvalginiais laiveliais  plukdoma pažiūrėti, kaip į naktinį dangų šauna tiltai. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio ir lankome vieną didžiausių pasaulio soborų – *Isakijaus soborą, kuris  nustebins puikiomis freskomis, mozaikomis, vitražais, o nuo 43 m aukščio kolonados galėsite gėrėtis Sankt Peterburgo panorama. Po pietų išvyka į rusų Versalį – *Peterhofą – carų vasaros rezidenciją. Tai nuostabus XVIIIa. architektūros ansamblis ir parkas ant Suomių įlankos kranto, garsus savo rūmais, fontanų alėja ir kaskadų terasa. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai.  Kelionė per Rusiją, Estiją, Latviją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina: 365 eur/ asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu,
4 naktys viešbutyje su pusryčiais;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
Dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas ir viza;

Mokami objektai, 2 x pietūs ir vietinio rusiškai kalbančio gido Sankt Peterburge paslaugos nuo 135Eur/1 asmeniui.

Pastabos:

  • Būtinas LR pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams).  Dokumentai el. vizai gauti atiduodami įforminimui likus ne mažiau nei 2-3 savaitės iki išvykimo.

Pažintinė kelionė į Rusiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed