„Cinevilos“ filmų miestelis – Ventspilis ir Vizium mokslo centras – Jaunpilis –  Riežupės smėlio urvai – pažintinė kelionė į Latviją

  • Kaina: 115 €

„Cinevilos“ filmų miestelis – Ventspilis ir Vizium mokslo centras – Jaunpilis –  Riežupės smėlio urvai – pažintinė kelionė į Latviją

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos Latvijos link. Vykstame į Holivudą! Neišsigąskite: tai ne kelionė autobusu į plačiąją Ameriką. Vienintelis kino miestelis Baltijos šalyse yra įsikūręs kaimyninėje Latvijoje, netoli Rygos. „Cinevilos“ filmų miestelis* traukia ne tik Latvijos, bet užsienio kino kūrėjus. Jame nufilmuotas didelio populiarumo sulaukęs filmas „Rygos sargybiniai“. Į šį miestelį prieblandoje užklydęs praeivis net nesuabejotų jo tikrumu: autentiško dydžio pastatai, dailiais, įvairius istorijos laikmečius primenančiais fasadais, atrodo kaip tikri, o ir užsukus į vidų nustebina puikus jų įrengimas. Vaikštant Cinevillos gatvėmis galima sutikti ir Antrojo Pasaulinio karo kareivių, ir viduramžiškais drabužiais vilkinčių damų, o istorijos mėgėjų akį traukia autentiškos karinės technikos kolekcija, „didvyriškai tarnavusi“ filmuojant kovų scenas. Ekskursija su kino miestelio gidu, žavios nuotraukos, laisvas laikas, o pabaigai – spec. efektų šou!

Sodo šventė ir Tarptautinis Bacho muzikos festivalis Jaunmokų pilyje - pažintinė kelionė į Latviją 1

Vykstame į Jaunpilį, kur mūsų laukia teatralizuota ekskursija* po XIV a. pradžios Livonijos ordino pilį. Tai autentiška pilis, kurios šeimininkas vienuolis papasakos daug baisių ir šmaikščių istorijų. O jei vienuoliui patiksite, gali būti, kad tapsite ne mažiau svarbiais riteriais nei pats pilies šeimininkas! Ir ne tik įšventins Jus į riterių luomą, bet ir pavaišins viduramžių pietumis*, kuriuos, įdomumo dėlei, teks valgyti tik rankomis!

Vykstame į Riežupės regioninio parko smėlio urvus*, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia klaidžiojame labirintais nusileidžiančiais gyliai po žeme. Bendras Riežupės Smėlio urvų ilgis yra apie 2 kilometrus. Šiuos egzotiškus, nepaprastai viliojančius urvus dabar galima apžiūrėti vaikštant požeminiu 460 metrų ilgio tuneliu, kurio labirintai, kaip pasakojama, turi keistų galių. Vykstame Ventspilio link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Atvykstame į Ventspilį. Tai vienas iš gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų. Ventspilis – pirmasis iš Latvijos miestų – kurortų, gavęs „mėlynąją vėliavą“. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pasivaikštome grįstomis senamiesčio gatvelėmis, apžiūrime krantinėje margas karvutes. AplankomeLivonijos ordino pilį – seniausią Latvijos viduramžių tvirtovę*. Joje įrengtas Ventspilio muziejus, kuris yra pripažintas vienu iš moderniausių skaitmeninių muziejų Baltijos šalyse. Vizium lankymas*. Mokslo centre įrengtos edukacinės interaktyvios ekspozicijų salės, daugiau nei 80 interaktyvių eksponatų, mokslo parodų, kuriose lankytojai galės susipažinti su fizikos, chemijos ir kitais gamtos mokslais. Eksponatai parinkti taip, kad nuo mažens vaikai ir jaunuoliai domėtųsi informatikos ir gamtos mokslais, padėtų geriau suprasti fizikos, inžinerijos ir technologinių procesų raidą gamtoje. Eksponatai yra ir edukaciniai, ir interaktyvūs, įtraukiami į švietimo ir mokymo programas kaip svarbi dalykų mokymosi dalis. Kelionė namų link.

Kelionės kaina: 115 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Latviją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed