Kroatija – 8 dienų pažintinė kelionė autobusu

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina:  335 Eur/asm. (esant 40 asmenų grupei)

Kroatija – 8 dienų pažintinė kelionė autobusu

Kroatija - 8 dienų pažintinė kelionė autobusu 11 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Slovakiją. Dieną sustojimas Budapešte. Trumpa pažintis su miestu: Pešto ir Budos rajonai, kuriuos skiria Dunojaus upė.  Apžiūrėsite Didvyrių aikštę su Vengrijos karalių ir valdovų skulptūromis, Katedrą, Vaidahunjat pilį Varašliget parke bei Dunojaus pakrantėje stovinčius nepaprasto grožio Parlamento rūmus. Budos rajone apžiūrėsime gotišką šv. Matjošo bažnyčią, pasigrožėsime miesto panorama nuo Gelerto kalno. Po miesto apžiūros kelionė link Kroatijos palei Balatono ežerą. Galimos maudynės. ARBA lankomės Hevizo terminiuose baseinuose*, kur skirtingų temperatūrų mineralų prisodrintas gelmių vanduo garsėja visame regione. Atgausime jėgas bei pailsėsime Hevizo baseinų ir sveikatingumo komplekse. Nakvynė viešbutyje.

Kroatija - 8 dienų pažintinė kelionė autobusu 23 diena. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją.  Apsilankymas Plitvicės ežerų nacionaliname parke, kuris pripažįstamas vienu gražiausių Europoje, įtrauktas į UNESCO sąrašą, kaip pasaulinės reikšmės gamtos paminklas. Jo fenomenas – 16 nedidelių ežerų, tarp savęs sujungtų kriokliais. Bukų, spygliuočių miškai, daugybė paukščių ir žvėrių šiame ežerų krašte palieka neišdildomą įspūdį. Kelionė link Adrijos jūros, grožintis kalnų vaizdais. Atvykstame į Starigrad Paklenica. Nakvynė privačiame sektoriuje.

4 diena. Pusryčiai.  Pageidaujantiems siūlome nepakartojamą išvyką visureigiais* po Velebito kalnų masyvą, kur galėsite ne tik pasivažinėti, bet ir pasivaikščioti kalnų takais ir atsigaivinti kalnų upių kriokliuose, grožėdamiesi įspūdinga jūros, salų ir kalnų panorama. ARBA plaukiame keltu į Kornati salų nacionalinį parką* – Adrijos jūros perlą, kuriame net 147 salos, salelės ir uolos! Smalsiesiems čia būtina pasivaišinti nacionaliniais Kroatijos gėrimais bei gardžia kepta žuvimi. Maudynės ežere. Vakare siūlome vyno degustaciją*.Nakvynė privačiame sektoriuje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstant į pietinę Kroatijos dalį, pakeliui kviečiame aplankyti nuostabųjį Šibeniką. Trumpa ekskursija žaviajame Šibenike. Atvykstame apie pietus į Makarską, susipažįstame su Makarskos kurortu: uosto promenada ir žavinga vešlių palmių alėja, miesto centre – painių ir vaizdingų gatvelių labirintas bei Kačičiaus aikštė, senasis turgus ir XVIII a. Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas, turistus viliojantis turtingiausia pasaulyje kriauklių kolekcija. Pageidaujantys gali aplankyti tūkstančiais žvakučių švytintį vietinį Lurdą – Mergelės Marijos apsireiškimo vietą. Poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje Makarskoje.

6 diena. Pusryčiai.  Poilsis prie jūros arba išvyka į gražiausią Kroatijos miestą – tvirtovę Dubrovniką (minimalus vykstančių skaičius 15 asm.),kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Senamiesčio didingumą sustiprina miesto gynybinė siena*, nuo kurios grožėsimės nepakartojama miesto panorama. Senamiestyje išvysime: gynybines sienas ir fortus, koloną Rolandui – teisingumo ir garbės gynėjui, Placos gatvę, Onufrijaus šaltinį, subtilaus grožio bažnyčias, įmantrias ir paprastas miesto aikštes… Nakvynė viešbutyje Makarskoje.

7 diena. Pusryčiai. Išvyką į Trogirą. Trogiras žavingas tuo, kad čia vis dar dvelkia viduramžiais. Bet kartu ir neįprastas, mat įsikūręs nedidukėje saloje, į kurią patenkama mažyčiu tiltuku. Dėlto pelnytai dar vadinamas „Venecijos miniatiūra“ su ne mažiau nuostabiu senamiesčiu.  Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais, Tautos Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena. Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare/naktį sugrįžimas į namus.

Kelionės kaina: 335 Eur/asm., esant 40 žmonių grupei

Į kainą įskaičiuota:

Kelionė komfortabiliu autobusu;

5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;

2 nakvynės privačiame sektoriuje be pusryčių;

grupės vadovo paslaugos;

ekskursijos pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:
Kelionės draudimas;

Mokami objektai ir degustacijos (~150 Eur):

Ekskursija Budapešte – 2 Eur/asm.

Plitvicės ežerų nacionalinis parkas – 190 kunų /asm.

Kornati salų nacionalinis parkas – 38 Eur/asm.

Ekskursija visureigiais – 55 Eur/asm.
Ekskursija Dubrovnikove – 9 Eur./asm.

Ekskursija Trogire  – 6 Eur/asm.

Vyno degustacija (5 rūšys vyno, vytintas kumpis, duona, alyvuogės) -11 Eur/asm.

Visiems objektams (be degustacijų) turėti apie 60 – 70 Eur  ir  190 kunų (~26 Eur).
Kunas galima bus pasikeisti prie  sienos.

Rekomenduojame turėti maudymosi kostiumėlius ir rankšluosčius, patogią avalynę bei aprangą.

Reikalingi dokumentai:

Lietuvos Respublikos pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

Pažintinė kelionė į Kroatiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed