Pramogos vandens, atrakcionų ir mokslo parkuose – pažintinė kelionė į Vokietiją

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: 385 €

Pramogos vandens, atrakcionų ir mokslo parkuose – pažintinė kelionė į Vokietiją

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, susipažįstant su kaimyninės šalies kultūra, gamta, istorija. Lankome didžiausią Europoje vandens atrakcionų parką “Suntago Water  World“. Iš viso parke yra trys skirtingos tematikų zonos. Čia lepina maloni 32 laipsnių šiluma, auga 740 palmių medžių, atgabentų iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Parke yra 32 vandens čiuožyklos, kurių bendras ilgis – 3 km. Čia yra ir ilgiausia vandens čiuožykla Europoje – net 320 metrų. Lankytojus džiugins bangų, „Nuotykių upės“ baseinai, zonos patiems mažiausiems, trys negyvosios jūros druskos baseinai, penki baseinai su mineraliniu vandeniu, 10 saunų su skirtingomis temperatūromis ir drėgmės lygiais, banglenčių sporto simuliatorius. Vykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. ~ vidurdienį atvykstame į Berlyną. Atvykus apžvalginė ekskursija autobusu ir pesčiomis po Vokietijos sostinę: Aleksandro aikštė su “Neptūno” fontanu, televizijos bokštas, meno lobiais garsėjanti Muziejų sala, katalikiška Šv. Jadvygos katedra, pagrindinė Rytų Berlyno gatvė – Unter den Linden alėja, Brandenburgo vartai, Reichstagas, Berlyno katedra, kurios rūsiuose ilsisi Hohencolernų, buvusios valdančiosios dinastijos, palaikai. ir kt. Laisvas laikas. Vakarop išvykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame Brėmeno link kur lankome Universum mokslo muziejų*. 4000 kv. m. ploto muziejus suskirstytas į tris sektorius: žmonijos, žemės ir kosmoso. Jame yra maždaug 250 interaktyvių eksponatų, suteikiančių lankytojams galimybę dar labiau pažinti mus, mūsų pasaulį bei visatą. Šis muziejus tapo vienu populiariausių lankytinų vietų Brėmeno mieste. Kiekvienais metais jame apsilanko beveik pusė milijono žmonių. Vakarinė ekskursija po laisvą Hanzos miestą – Brėmeną, įsikūrusį prie Vėzerio upės. Du miesto centre esantys objektai nusipelnė būti įrašytais į UNESCO globojamų objektų sąrašą. Tai senoji gotikinė rotušė ir 5,5 m. aukščio miesto gynėjo Rolando skulptūra, pastatyta dar 1404m. O kas nežino dar Brėmeno muzikantų. Ekskursijos metu pamatysime ir kitas miesto įžymybes.  Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką didžiausią Šiaurės Vokietijos pramogų parką – tikrą rojų greičio ir aštrių pojūčių mėgėjams. Ekstremalių pojūčių mėgėjai „pasikraus adrenalino” skriedami su demonais ar bobslėjaus trasa, nardydami „Limit” aštuoniukių zigzaguose, 100 km/h greičiu beveik stačia galva krisdami į slibino nasrus „Krakėje” arba galės patirti kritimo parašiutu jausmą „Scream” atrakcione. Kol kas visiems keliautojams ši diena buvo viena įsimintiniausių – net neabejoju, kad patiks ir Tau! Tai bus tikrai dar viena įspūdžių pilna diena, kurios pabaigoje kirsime Vokietijos-Lenkijos sieną ir apsistosime viešbutyje nakvynei.

5 diena. Pusryčiai.  Išvykę iš viešbučio, esant grupės pageidavimui, užsukame į Sviebodziną, kur  apžiūrėsime vieną didžiausių pasaulyje  Kristaus statulų po atviru  dangumi…  Jos aukštis 36 m – aukštesnė net už Kristaus statulą, esančią Rio de Ženeire. Be to, lenkų statula stovi ant kalno, tad bendrai jos aukštis siekia 52 m. Įspūdis garantuotas. Kelionė per Lenkiją link Lietuvos. Po vidurnakčio grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 385 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai, vietiniai gidai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Vokietiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed