LDK kunigaikščių keliais Baltarusijoje ir Minskas – pažintinė kelionė į Baltarusiją

  • Trukmė: 2 d. kelionė
  • Kaina: 100 €

LDK kunigaikščių keliais Baltarusijoje ir Minskas

Pažintinė kelionė į Baltarusiją 4

1 diena. Išvykstame iš Lietuvos. Kirtę valstybės sieną vykstame Niasvyžiaus link. Nesvyžius*. Pažintis su bene garsiausių ir garbingiausių Lietuvos didikų Radvilų mėgtu miestu: grožimės viena svarbiausių Radvilų rezidencijų iki pat II Pasaulinio karo pradžios – XVI a. vid. statyta Radvilų pilimi*; pirmąja XVI a. rytų Europoje barokine  bažnyčia*, kurios rūsiuose – Radvilų mauzoliejus. Pati bažnyčia statyta pagal garsaus italų architekto Dž. Bernardoni projektą. Pro akis nepraslys prekybinėmis eilėmis pasipuošusi miesto puošmena – grakščioji Rotušė ir XVI a. pab. benediktinių moterų vienuolynas. Vakarop pažintis su Baltarusijos sostine Minsku. Ekskursija po miestą: Svisločės upės pakrantė, Aukštutinė bei Žemutinė turgavietės, Trejybės priemiestis, Šv. Mergelės Marijos katedra, Senamiesčio Laisvės aikštė, Ašarų sala ir paminklas žuvusiems kariams, Nacionalinė biblioteka ir kt. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

Pažintinė kelionė į Baltarusiją 3

2 diena. Pusryčiai. Išvykę namų link aplankome Mirą*, kuris taip pat garsėja savo pilimi, saugoma UNESCO. Ši įspūdinga gotikinė pilis – XVI amžiuje statyta Radvilų vasaros rezidencija. Napoleono žygių metu ir per II Pasaulinį karą labai nukentėjusi, apleista, tačiau kaip feniksas iš pelenų pakilusi naujam gyvenimui kviečia pasivaikščioti didingų menių, kambarių ir klaidžių vyno rūsių labirintais…. Keliaujame aplankyti Naugarduko. Čia turistus traukia jau bebaigiantys sunykti pilies griuvėsiai, miesto bažnyčia bei Adomas Mickevičius, poetas, romantizmo literatūros atstovas, laikęs save „tautybe – lietuviu, pilietybe – lenku“. Išvykstame į Lydą. Apžiūrime dar XIV a. LDK  kunigaikščio Gedimino statytą viduramžišką miestą ir pilį*, ne mažiau garsią bei galingą ir Vytauto laikais, sudegintą XVIII a. karo su švedais metu, o šiandien restauruotą ir laukiančią Jūsų įvertinimo! Vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 100 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
Gidas – kelionės vadovas;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;
Baltarusijos grupinė/neskubi viza ir medicininių išlaidų draudimas;

Pastabos:
Vykstant į šią kelionę yra būtinas LR piliečio pasas galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. nuo kelionės pabaigos.
Asmens duomenis, nuotraukos bei asmens dokumentas į agentūrą turi būti pristatyti ne vėliau nei 14 dienų iki kelionės pradžios vizos forminimui.
Pasas atiduodamas kelionės metu.

Pažintinė kelionė į Baltarusiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed