Mozelio ir Reino slėniai – pažintinė kelionė į Vokietiją

  • Trukmė: 6 d. 
  • Kaina: 365 €

Mozelio ir Reino slėniai pažintinė kelionė į Vokietiją

1 diena Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Išvykimas į *Moritzburgo rūmus. Apsupti miškų ir vandens, ant dirbtinės salos pastatyti barokiniai rūmai – gražiausi vandens rūmai Saksonijos žemėje. Saksonijos ir Lietuvos – Lenkijos valdovui Augustui Stipriajam jie buvo puiki pasilinksminimų ir medžioklės vieta. Vykstame į Saksonijos Šveicariją – įspūdingą Ratheino vietovę Vokietijoje, išraižytą gilių tarpeklių, stačių šlaitų ir akmeninių sienų labirintų. Visa tai puikiai atsiveria einant akmeniniu 76 m ilgio Bastėjos tiltu. Ši vieta įkvėpė ne vieną žymų autorių. Didis vokiečių poetas J.V.Gėtė apie Bastėją yra pasakęs: “Akys regi tokį peizažą, kurio niekada niekas nesugebės apibūdinti žodžiais“. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena Pusryčiai. Vykstama į Rudesheimo miestelį, prigludusį prie galingos Reino upės. *Keltuvu, slenkančiu virš vynmedžių laukų, kylama į apžvalgos aikštelę, kurioje stūkso „Germania“ – didingą Vokietijos imperiją įkūnijantis paminklas. Nuo aikštelės atsiveria Reino, prie upės prisišliejusių miestelių, vynmedžių laukų panorama. Pasivaikštoma garsiąja Drosselgasse gatve, dėl turistų ir vyninių gausos dažnai vadinama „sunkiausiai įveikiamu Vokietijos maršrutu“. Romantiškas *plaukimas laivu Reino upe, kurios pakrantėse stūkso viduramžių pilys ir jų griuvėsiai, Vokietijos poeto H.Heines apdainuota garsioji Lorelei uola. Pasikeliama į Lorelei uolos viršūnę, nuo kurios gražioji undinė savo nuostabiu balsu viliojo Reino žvejus. Vykstama į Koblencą, įsikūrusį dviejų upių – Reino ir Mozelio santakoje. Pažintis su miestu: „Vokietijos kampe“ esantis imperatoriui Vilhelmui skirtas paminklas, Šv.Kastoro bazilika, Vokiečių ordino namas, Jėzuitų aikštė, miesto simbolis – Sengel šulinys, Florino turgaus aikštė, Dievo Motinos bažnyčia. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena Pusryčiai. Vykstama į *Eltz pilį. Tarsi pasakų slėnyje iškilusi pilis, puošta kuorais ir bokšteliais, iki šių dienų priklauso vienai senesnių Vokietijos bajorų šeimų. Važiuojama į Cochemo miestelį, garsėjantį jaukiu senamiesčiu, ant kalno stūksančia pilimi ir nepaprasto skonio vynais. Kelionė Mozelio upės pakrante, nusėta žaviais vyndarių miesteliais. Esant galimybei, *degustuojame krašto vyną. Atvykstama į „vokiškąja Roma“ vadinama Tryrą – seniausią Vokietijos miestą. Miesto simbolis Porta Nigra vartai, buvęs Šv.Simeono vienuolyno kiemelis, Turgaus aikštė, seniausia Vokietijoje Šv.Petro katedra, kurioje saugoma su Kristumi susijusi relikvija, gotikine rože vadinama Dievo Motinos bazilika, imperatoriaus Konstantino bazilika, kunigaikščių rūmai. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje..

5 diena Pusryčiai. Diena žada būti įspūdinga, nes vykstame į miestą ant septynių kalvų – Bambergą. Tai – vienas iš nedaugelio Vokietijos miestų, žymus kaip Vokiečių Roma, išlaikęs autentišką architektūrą ir visiškai nepaliestas Antrojo Pasaulinio karo metais. Tad senamiestis pelnytai įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pažintis su Bambergo senamiesčiu: Maksimilijano aikštė, Šv. Martyno bažnyčia, barokiniai patricijų namai, Neptūno fontanas, senoji miesto rotušė, Mažoji Venecija Pegnico upės pakrantėje, Katedra, Vyskupų rezidencijos rūmai, Šv. Mykolo benediktinų vienuolynas, puiki žemutinio miesto panorama. Laisvas laikas, kurio metu ragausime krašto delikateso – įdarytų svogūnų ir deginto alaus. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

6 diena Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekija, Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Kelionės kaina: 365Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
5 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu ~65Eur/asm;

Pastabos:
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Vokietiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed