Pažintinė kelionė į Austriją. Austrijos Alpės

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: teirautis agentūroje

Austrijos Alpės – Zalcburgas – pažintinė kelionė į Austriją

Pažintinė kelionė į Austriją. Austrijos Alpės 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į vynais garsėjančioje Žemutinėje Austrijoje esantį Vachau slėnį. Dunojaus upės slėnyje, įtrauktame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, gausu vynuogynų, auginami abrikosai, slėnį supa kalnai. Pravažiuosime mažus miestelius, įsikūrusius upės pakrantėje, kalnuose išlikusius pilių griuvėsius. Viename iš miestelių galėsite įsigyti šio regiono vynų ir čia gaminamo abrikosų džemo. Vakare atvykstame į kalnų apsuptą Zalcburgą. Pažintis su Mocarto gimtine: katedra, gražiausia miesto gatvė Getreidegasse, Mirabelos sodas, Zalcburgo pilis, Mocarto namas. Laisvas laikas vakariniame Zalcburge. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Aukštutinėje Austrijoje įsikūrusį Halštatą – vieną seniausių gyvenviečių Austrijoje, kuri mena druskų kasyklų laikus. Pažintis su nuostabaus grožio miesteliu ant Halštato ežero kranto. Keltuvu* keliamės į Dachšteino viršūnę – tai į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas kalnų masyvas. Eidami kalnų takeliais pasieksime apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria vaizdai į aplinkinius kalnus. Laisvas laikas, kurio metu galėsite išgerti arbatos ar karšto vyno kalnuose įsikūrusioje užeigoje. Vykstame į kurortinį Bad Ischl miestelį, kuriame esančioje viloje vasaras leido Austrijos imperatorius Pranciškus Juozapas I ir imperatorienė Elžbieta. Maudynės terminiuose baseinuose*. Išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena.  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa. *Kitiems mokamiems objektams turėti  ~ 50 eur/asm.

Pažintinė kelionė į Austriją su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed