Vakarų Baltarusijos kerai: Gardinas, Brestas ir Minskas – pažintinė kelionė į Baltarusiją

  • Trukmė: 2 d. kelionė
  • Kaina: 115 €

Vakarų Baltarusijos kerai – Gardinas, Brestas ir Minskas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į abipus Nemuno išsidėsčiusį, buvusį karališką miestą – Gardiną, kuris šiandien dar vadinamas Baltarusijos atgimimo sostine.  Ekskursijos po Gardiną metu pamatysime Senąją ir Naująją pilis, barokinę katalikišką Pranciškaus Ksavero katedrą, Gardino getą, gaisrinės bokštą, Koložos cerkvę. Taip pat Gardino senamiestyje apžiūrėsime  ir išgirsime įdomių pasakojimų apie Tyzenhauzų aikštę, Žilibero parką, medicinos akademijos pastatą, Liuteronų bažnyčią, paminklą kariams išvaduotojams, universitetą, Katedrą ir kt. Po pietų vykstame Bresto link. Pakeliui užsuksime į Žirovičius, kurie garsėja savo didžiuliu vienuolyno kompleksu*. XVII am. vienuolynas buvo laikomas didžiausiu visoje Lietuvos ir Baltarusijos teritorijoje. Vienuolynas garsėja šventuoju Dievo Motinos paveikslu. Atvykstame į nuostabųjį Brestą. Brestas išsidėstęs prie vaizdingų Muchaveco upės žiočių. Ekskursijos po miestą metu lankysime didinąją Bresto tvirtovę*.  Tai nuo seno buvo svarbus strateginis objektas, dar vadinamas Lietuvos Brasta. Pamatysime garsaus rašytojo Gogolio apsakymų motyvais sukurtus šviestuvus. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į šalia Minsko esantį etnografinį Dudutki kaimą*, kuriame laukia visus dalyvius įtraukianti ir abejingų nepaliekanti tradicinių baltarusių amatų demonstracija. Kviečiame paskanauti vietinių patiekalų ir gėrimų*. Dudutki etnografiniame komplekse yra keletas pastatų – tai amatų kiemas, kurį supa pieninė, keramikos dirbtuvės; čia pat yra senovinių automobilių saugykla. Už amatų kiemo yra gyvulių auginimo zona, kur laikomi ne tik tragiciškai fermoms būdingi gyvuliai. Smagiai praleidę laiką bei pažinę baltarusišką folklorą bei buitį etnografiniame komplekse, tęsiame kelionę link Minsko. Ekskursija Minske:  Svisločės upės pakrantė, Aukštutinė bei Žemutinė turgavietės, Trejybės priemiestis, Šv. Mergelės Marijos katedra, Senamiesčio Laisvės aikštė, Ašarų sala ir paminklas žuvusiems kariams, Nacionalinė biblioteka ir kt. Prieš grįžtant namo, laisvas laikas – puiki galimybė nusipirkti lauktuvių. Pasisvečiavę kaimyninėje Baltarusijoje, grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 115 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama.

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais;
Gidas – kelionės vadovas;
Ekskursinė programa;
Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota:
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;
Baltarusijos grupinė/neskubi viza ir medicininių išlaidų draudimas;

Pastabos:
Vykstant į šią kelionę yra būtinas LR piliečio pasas galiojantis ne trumpiau nei 6 mėn. nuo kelionės pabaigos.
Asmens duomenis, nuotraukos bei asmens dokumentas į agentūrą turi būti pristatyti ne vėliau nei 14 dienų iki kelionės pradžios vizos forminimui.
Pasas atiduodamas kelionės metu.

Pažintinė kelionė į Baltarusiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed