Viduramžių miestai, pilys bei gamtos magija – pažintinė kelionė į Čekiją

  • Trukmė: 5 d. kelionė
  • Kaina: 385 €

Viduramžių miestai, pilys bei gamtos magija  – pažintinė kelionė į Čekiją

1 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Svidnicą miestą Silezijoje, Lenkijos pietvakariuose. Svidnicoje apžiūrime UNESCO saugoma Taikos bažnyčia*. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Šios bažnyčios unikalios tuo, kad jas buvo leista pastatyti per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus. Buvo uždrausta iškelti bažnyčių bokštus bei statyti varpines.  Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kutna Horą – miestą, garsėjantį sidabro kasyklomis. Apsilankysime įspūdingoje gotikinėje Šv. Barboros bažnyčioje* ir unikalioje Sedleco koplyčioje*, kurios interjeras dekoruotas tūkstančių žmonių skeletais. Išvykstame į Prahą. Pasivaikščiosime vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsime pakuždėti seniausiai mieste Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas! Parako bokštas – senieji miesto vartai, Vaclovo aikštė – prekybinis miesto centras, kuriame senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti jaukiomis senojo miesto gatvelėmis. Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Loket pilį*, pastatytą XII a., vėliau tapusią viena iš svarbiausių tvirtovių šiame regione. Pilis yra viena iš 10 labiausiai lankomų turistinių vietų Čekijoje. Pilis ir pats Loket miestelis „suvaidino“ Džeimso Bondo filme “Casino Royale“. Keliaujame į Karlovy Varus – didžiausią ir labiausiai lankomą Čekijos mineralinių vandenų kurortą. Miestas įsikūręs vaizdingame slėnyje, Tepla ir Ohre upių santakoje. Ekskursijos metu apsilankysime daugybėje čia įrengtų įspūdingų kolonadų, kur galėsime paragauti įvairių kurorte trykštančių mineralinių vandenų. Keltuvu* pakilsime į Dianos apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria puiki apylinkių panorama. Grįžtame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Ekskursijos Prahoje tęsinys. Pažintis su Prahos Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv. Vito katedra*, Šv. Jurgio bažnyčia*, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Siūlome aplankyti Auksinę gatvelę* – vieną įspūdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų. Po pietų išvykstame iš Prahos į Čekų Rojų, vieną įspūdingiausių saugomų kraštovaizdžio teritorijų Čekijoje. Vėjas ir lietus per daugelį milijonų metų čia suformavo natūralius gilių kanjonų labirintus ir aukštus uolų bokštus. Pasivaikščiosime* smiltainio uolų labirintais, sustosime apžvalgos aikštelėse pasigrožėti įvairių formų uolomis. Išvykstame nakvynės vietos link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją Lietuvos link. Po vidurnakčio grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 385 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai, vietiniai gidai;

Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Čekiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed