Viduramžių miestų Prahos ir Kutna Horos magija – pažintinė kelionė į Čekiją

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: 280 €

Viduramžių miestų Prahos ir Kutna Horos magija – pažintinė kelionė į Čekiją

diena. Naktį išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kutna Horą –miestą, garsėjantį sidabro kasyklomis. Apsilankysime įspūdingoje gotikinėje Šv. Barboros bažnyčioje* ir unikalioje Sedleco koplyčioje*, kurios interjeras dekoruotas tūkstančių žmonių skeletais. Išvykstame į Prahą. Pasivaikščiosime vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, o savo norus galėsite pakuždėti seniausiai mieste Šv. Nepomuko skulptūrai. Senamiesčio aikštė, kurią juosia pastatai, saugantys spalvingą Prahos miesto istoriją; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas! Parako bokštas – senieji miesto vartai, Vaclovo aikštė – prekybinis miesto centras, kuriame senovėje šurmuliavo arklių turgus. Laisvas laikas. Šiltuoju metu laiku, siūlome, plaukimą laivu su pietumis*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Karlšteiną*, kuris garsėja gotikine XIV a. pilimi*. Pilis buvo pastatyta karaliaus Karolio IV užsakymu ir tapo karališkąja rezidencija bei lobynu, kur buvo saugomos brangenybės, dokumentai, meno kūriniai ir šventųjų relikvijos. Laisvas laikas jaukiose suvenyrų gatvelėse. Grįžtame į Prahą. Pažintis su Prahos Hradu – karališkųjų rūmų kompleksu: didinga Šv. Vito katedra*, Šv. Jurgio bažnyčia*, Prezidentūra, renesansiniai sodai. Siūlome aplankyti Auksinę gatvelę* – vieną įspūdingiausių gatvelių Prahoje, kuri pavadinta čia gyvenusių auksakalių garbei. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų. Išvykstame iš Prahos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Svidnicą miestą Silezijoje, Lenkijos pietvakariuose. Svidnicoje apžiūrima UNESCO saugoma Taikos bažnyčia*. Tai viena iš trijų bažnyčių, kurias protestantams šiame regione buvo leista statyti XVII a. antroje pusėje. Šios bažnyčios unikalios tuo, kad jas buvo leista pastatyti per vienerius metus, naudojant tik medį, molį ir šiaudus. Buvo uždrausta iškelti bažnyčių bokštus bei statyti varpines. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 280 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Lankomų objektų kaina gali keistis ir yra tikslinama prieš išvykstant.
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Čekiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed