Pažintinė kelionė į Vengriją. Balatono ežeras, Budapeštas

  • Trukmė: 4 d. kelionė
  • Kaina: 167 Eur/asm.

Balatono ežero apylinkių žavesys – pažintinė kelionė į Vengriją

(Hevizo kurortas – Tichanės pusiasalis – Budapeštas)

Pažintinė kelionė į Vengriją. Budapeštas 11 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame link Balatono ežero. Važiuojame į Hevizo kurortą*, garsėjantį didžiausiu pasaulyje terminiu ežeru, prisotintu siera, radonu, dujomis bei mineralinėmis medžiagomis. Šį unikalų 4,4 ha ežerą maitina ypatingas šaltinis, kurio vanduo beveik 40˚C temperatūros! Beje, ežero vandens temperatūra ne ką mažesnė – 35˚C! O įvairių mikroelementų dėka Hevizo vanduo ir dumblas vilioja keliautojus
gydomosiomis savybėmis. Kelionę tęsime nuostabia Balatono ežero pakrante vykdami į Tichanės pusiasalį, suformuotą geizerių.Pažintinė kelionė į Vengriją. Budapeštas 2 Ekskursija po Tichanę: bažnyčia ir XVIII a. benediktinų vienuolynas. Nuo 1055 m. pastatytos vienuolyno abatijos išliko tik žemoji šventykla, kurios koplyčioje ilsisi Vengrijos karalius Andrašas I–asis. Miestukas žavus ir senoviniais žvejų nameliais. Siūlome vengriško vyno degustaciją vyno rūsiuose*. Laisvas laikas, poilsis. Nakvynė viešbutyje prie Balatono ežero.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Vengrijos sostinę Budapeštą: Karalių rūmai ir Pešto panorama nuo Žvejų bastiono, Budos pilis bei barokinė Šv. Trejybės kolona, gotika dvelkianti Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo ištaigingos karalių karūnavimo ceremonijos. Pažintinė kelionė į Vengriją. Budapeštas 3Peštas – Didvyrių aikštė, neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv.Stepono katedra, Varošligedo parkas, jauki ir elegantiška Vaci
gatvelė. Laisvas laikas. Siūlome aplankyti Sečenio termines pirtis*. Vakare galima romantiškai pasiplaukioti Dunojumi*. Vakare išvykstame Lietuvos link.

4 diena. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Po pietų grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina:  167 Eur/asm (esant grupėje ne mažiau nei 35 asmenims)

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė komfortabiliu autobusu, kelių ir kuro mokesčiai, 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionės vadovo – gido paslaugos, ekskursinė programa.

*Už įėjimus į muziejus, pilis, degustacijas  ir kt. mokamus objektus mokama vietoje.

*Plaukimas laivu Dunojumi – 10 Eur (su vakariene laive 20 Eur)

*Kitiems mokamiems objektams turėti  ~ 40-50 Eur

Pažintinė kelionė į Vengriją kartu su REISTOUR

Spausdinti

Comments are closed