Imperatoriškoji Viena ir Dunojaus slėnis – pažintinė kelionė į Austriją, Čekiją

  • Trukmė: 3 d. kelionė
  • Kaina: 210 €

Imperatoriškoji Viena ir Dunojaus slėnis – pažintinė kelionė į Austriją, Čekiją

Pažintinė kelionė į Čekiją. Moravijos slėnių paslaptys 21 diena. Naktį išvykstame iš Lietuvos. Visos dienos kelionė per Lenkiją, Čekiją su sustojimais poilsiui, WC, pietums. Vakarop atvykstame į Brno, Pietų Moravijos regiono sostinę. Vakarinė ekskursija pėsčiomis Pietų Moravijos regiono sostinėje Brno*. Apsilankysime trikampio formos Laisvės aikštėje, anksčiau vadintoje Žemutine aikšte, pamatysime senąją miesto rotušę, siejamą su daugybe miesto legendų, pasivaikščiosime buvusioje Aukštutinėje aikštėje su įspūdingu fontanu. Senamiesčio pakraštyje pakilsime į Petrovo kalvą, ant kurios stovi įspūdinga gotikinė Šv. Petro ir Pauliaus katedra, kurios varpai pagal seną tradiciją skamba ne vidurdienį, o valanda anksčiau. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės užkopti į šalia senamiesčio esančią kalvą, ant kurios nuo XIII a. stovi Špilberko pilis, o nuo kalvos atsiveria Brno miesto panorama ARBA išragauti vietinės virtuvės patiekalų, gėrimų. Nakvynė viešbutyje Brno arba jo priemestyje.

2 diena. Pusryčiai arba pusryčių davinys. Anksti ryte išvykstame į Kremsą prie Dunojaus, iš kur pradedame kelionę laivu* Dunojaus upe. Plaukdami gėrėsimės nuostabiame Vachau slėnyje įsikūrusiais miesteliais, pilimis, vienuolynais. Į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame slėnyje gausu vynuogynų, auginami abrikosai, slėnį supa įspūdingi kalnai. Po plaukimo vykstame į vynais garsėjančioje Žemutinėje Austrijoje įsikūrusį Melką, kur aplankome nuo 1089 metų veikiantį Melko benediktinų vienuolyną*. Tai buvę rūmai, kurie XI amžiuje buvo padovanoti vienuoliams ir tapo svarbiu dvasiniu centru bei mokslo židiniu. XVIII amžiuje vienuolynas buvo perstatytas baroko stiliumi – ekskursijos metu pamatysime tada sukurtas įspūdingas freskas vienuolyno bažnyčioje ir kitose patalpose, apsilankysime daugybę viduramžių rankraščių saugančioje vienuolyno bibliotekoje. Išvykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną*. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime miesto simboliu vadinamą Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Grįžtame į Brno. Vėlyvas atvykimas į viešbutį.

3 diena. Pusryčiai. Visos dienos kelionė per Čekiją, Lenkiją su sustojimais poilsiui, WC, pietums. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: 210 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ir vietiniai gidai ekskursinės programos metu;

Pastabos:
Nepamirškite paso arba asmens tapatybės kortelės, galiojančių ne trumpiau nei 3 mėnesius po kelionės pabaigos;
Lankomų objektų kainos gali keistis ir yra tikslinamos prieš išvykstant, atlikus išankstines rezervacijas;
Lankomų objektų eiliškumas gali keistis;

Pažintinė kelionė į Austriją ir Čekiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed