Talinas – Helsinkis – Duntė – pažintinė kelionė į Estiją ir Suomiją

Talinas – Helsinkis – Duntė – pažintinė kelionė į Estiją ir Suomiją

1 diena.  Išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykstame į Taliną. Pažintis su viduramžišku Hanzos architektūros senamiesčiu: Tompea pilis ir Helmano bokštas,  Aleksandro Nevskio katedra, Rotušės aikštė, „Trumpoji koja“,apžvalgos aikštelės,  miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos“ bokštas.1997 metais Talino senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą ir šiuo metu dažnai vadinamas „Europos viduramžių perlu“. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčių davinys. Esant pageidavimui, užsakomi švediško stalo pusryčiai laive*. Labai anksti ryte išvykstame iš viešbučio į laivų uostą. Atplaukę į Suomiją, vyksime į ko gero pagrįstai pačiu švediškiausiu miesteliu vaidinamą Porvo. Tai antras seniausias miestas Suomijoje, išsidėstęs apie viduramžių katedrą, ant Porvo upės krantų, su šiaurės šalims būdingais mediniais, spalvingais namais – sandėliais. Ekskursija miestelyje. Pasivaikščioję siauromis, spalvingomis senamiesčio gatvelėmis – grįšite į Helsinkį  miestą susiformavusį XIX a. pradžioje, perkėlus Didžiosios Suomijos kunigaikštystės sostinę iš Turku. Apžiūrėsime pagrindinę Suomijos liuteronų Katedrą ir unikalią granito uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią*; susipažinsime su reikšmingiausiais Maršalo Manerheimo prospekte esančiais pastatais – operos rūmai, kongresų rūmai „Finliandija“, Nacionalinis muziejus, įdomus modernaus meno muziejaus pastatas, primenantis ledo luitą, didžiausias pastatas Helsinkyje – Suomijos parlamento rūmai.  Grįžtame į laivų uostą iš kur vakariniu keltu plaukiame į Taliną. Esant pageidavimui, užsakoma švediško stalo vakarienė laive*. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame namų link. Pakeliui užsukame į Duntę, į Miunchaunzeno muziejų – namą*, kuriame jis gyveno. Ekspozicijoje galima pamatyti medžiagą apie Miunhauzeno gyvenimą Duntėje, XVIII a. buities reikmenis, apžiūrėti vaškinių figūrų parodą „Įžymios Latvijos istorijos asmenybės“. Naktį grįžtame į namus.

Kelionės kaina: 250 Eur/asm., esant ne mažiau nei 40 asmenų grupėje iš Vilniaus.

Esant mažesniam skaičiui vykstančiųjų ar išvykimui iš kito miesto kelionės kaina yra perskaičiuojama

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu;
Kelionės vadovo – gido paslaugos;
Ekskursinė programa;
2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
Kelto bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas;

Į kainą neįskaičiuota:
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Asmeninės išlaidos;
Lankomi objektai ekskursinės programos metu, pusryčiai, vakarienė laive;

Pastabos:
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis;
Vykstant į kelionę būtina turėti galiojantį ne trumpiau nei 3 mėnesiai po kelionės pabaigos asmens dokumentą.

Pažintinė kelionė į Suomiją, Estiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed