Klasikinė Graikija – pažintinė kelionė į Graikiją

  • Trukmė: 8 d. kelionė
  • Kaina: Teirautis agentūroje

Klasikinė Graikija – pažintinė kelionė į Graikiją

1 diena Skrydis Vilnius – Atėnai. Vykstame į Atikos pasaulio pakraštį – Suniono iškyšulį, garsėjantį Poseidono šventykla, pastatyta ant uolingos kalvos viršūnės su didingu vaizdu į Ėgėjo jūrą.  Grįžtame į Atėnus. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

2 diena Pusryčiai. Pažintis su Atėnais. Apžvalginė ekskursija po miestą: Olimpinis stadionas, Atėnų universitetas, Mokslų akademija, Nacionalinė biblioteka. Ekskursijos metu taipogi aplankysime įstabųjį Akropolį, jo šventyklas ir Archeologijos muziejų, kur saugomi senosios Graikijos skulptūros šedevrai. Išvysime Dioniso teatrą – pirmąjį akmeninį teatrą Graikijoje; pabuvosite Agoroje – pagrindinėje miesto aikštėje ir pilietinio gyvenimo centre. Esant galimybei lankome stalaktitų-stalagmitų urvus Kutukyje.  Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

3 diena Pusryčiai. Vykstame į Argolidę. Sustosite prie technikos paminklo Korinto kanalo. Vėliau apsilankysite nuostabia akustika garsėjančiame Epidauro teatre ir išvyksite į senąją sostinę Nafplioną. Čia išvysite milžinišką venecijietišką tvirtovę, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas į Argolikos įlanką. Galiausiai nuvyksite į Mikėnus, kur pamatysite Liūtų vartus, Valdovų rūmų liekanas ir Artėjo lobyną. Asklepijo kulto centras Epidauras, kuriame šalia gydyklos yra geriausiai išlikęs vienas didžiausių IV a. pr. Kr. graikų teatras. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

4 diena Pusryčiai. Išvykimas į Delfus. Tai miestas, įsikūręs vaizdingame Parnaso kalno šlaite ir yra laikomas archeologiniu paminklu. Delfai labai svarbi vidurio Graikijos vieta, kurioje gyveno Delfų orakulas ir kas ketveri metai buvo rengiamos Pitijos žaidynės. Delfai buvo visos šalies šventovė ir svarbus centras, nes graikai juos laikė pasaulio centru. Šiuo metus Delfų archeologijos kompleksas yra labiausiai lankomas, po Atėnų. Pamatysite Apolono šventyklą, Dioniso teatrą, stadioną, lobynus ir šventajį kelią. Išvykimas Meteorų link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Keliaujame į Meteorų vienuolyną – vieną gražiausių vietų Graikijoje. Susipažinsime su vienuolynais ir vienuolių gyvenimu, pasigrožėsime nepakartojamais panoraminiais vaizdais. Turėsime galimybę apsilankyti bizantiškų ikonų dirbtuvėje, apžiūrėti ikonų meistrų darbus ir jų įsigyti. Pakeliui sustosite Termopiluose prie paminklo Spartos karaliui Leonidui ir 300 spartiečių didvyriškoje kovoje žuvusiems garsiajame mūšyje su persais. Nakvynė viešbutyje.

6 diena  Pusryčiai. *Kruizas po vaizdingas Sarono įlankos salas: Egina, Hydra ir Pora. Akmens amžiuje apgyvendinta Eginos sala traukia turistus turtinga istorija ir nuostabiomis pistacijų bei alyvmedžių plantacijomis. Salos įžymybės – Šv. Nektarijaus vienuolynas ir Afaijos bažnytėlė. Ši sala stebina gamtos grožiu ir traukia atostogauti ne tik graikus, bet ir atvykstančius užsieniečius. Hydros sala pribloškia dramatišku kraštovaizdžiu. Pagrindinis salos miestas – Hydra unikalios architektūros, klasikinis graikų miestas: baltais namais nusėtos uolos ir žydra jūra aplink. Itin švarią aplinką saloje saugo tai, kad mieste nėra nė vieno automobilio, nes gatvelės yra per siauros ir per stačios. Pasivaikšiojimas jaukiomis menininkų pamėgtomis akmenimis grįstomis gatvelėmis. Prieplaukoj gausu kavinukių ir suvenyrų parduotuvėlių. Vulkaninės kilmės Poros salą, pasak legendos, Poseidonas atidavė Apolonui mainais į Delfus. Pietūs kruizo metu. Sugrįžimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

7 diena Pusryčiai. Laisva diena Atėnuose poilsiui, pirkiniams, pasivaikščiojimui senajame prekybiniame Plakos rajone. Vakarą praleisite **tavernoje (graikų virtuvė ir nacionalinę graikų muziką bei šokius pristatanti programa). Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

8 diena Pusryčiai arba pusryčių davinys. Išvykstame į oro uostą. Skrydis Atėnai – Vilnius.

Kelionės kaina: Teirautis agentūroje

Į kainą įskaičiuota:
Kelionė komfortabiliu autobusu Graikijoje;
Pervežimai oro uostas – Atėnai – oro uostas;
Kelionės vadovas – lydintis asmuo;
7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
Vietinis gidas rusų kalba;
Ekskursinė programa;

Į kainą neįskaičiuota:
Skrydžio bilietai;
Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
Arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui;
Maitinimas išskyrus pusryčius viešbučiuose;
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos;
Kruizas po vaizdingas Sarono įlankos salas;
Graikiška vakaronė;
Įėjimo bilietai į lankomus objektus;

Pažintinė kelionė į Graikiją kartu su REISTOUR

Programą parengė kelionių organizatorius Reistour

Spausdinti

Comments are closed